Tovek Tools

Destilujte ze surových dat čistou informaci.

Tovek Tools vám poskytnou analytický pohled na data. Na všechna data co máte. Na data, co ještě nemáte. Na data, o kterých jste ani nevěděli, že je mít můžete.

Rychleji a lépe.

Potřebujete reagovat včas? Potřebné podklady získáte rychleji. Nemusíte spěchat? V ušetřeném čase podklady doplníte o další poznatky.

Vše na jednom místě.

Tovek Tools vám poskytnou jednotný přístup ke všem datům. K datům sdíleným v rámci vaší firmy nebo organizace. K datům dostupným prostřednictvím internetových služeb. I k datům, která jste si uložili na vašem počítači.

Přínosy a výhody

Najděte jehlu v kupce sena

Vyspělý dotazovací jazyk vám umožní najít přesně to, co hledáte. Ale můžete také začít jednoduchým dotazem a volbou dalších parametrů se proklikat ke kýženému výsledku.

Podívejte se na data z různých úhlů

Zadejte oblasti svého zájmu a sledujte jejich souběh v nalezených výsledcích.

Získejte přehled

Uspořádejte výsledky podle různých parametrů, jak přímo uvedených v datech, tak i automaticky získaných z obsahu.

Objevte skryté vztahy

Zobrazte si přímé a najděte nepřímé vztahy mezi vybranými objekty.

Vše přehledně uspořádejte a sdílejte

Vytvořte informační souhrn a předejte ho spolupracovnkům. Poznatky můžete také přímo sdílet prostřednictvím Tovek Serveru.

Typické oblasti využití

Tovek Tools se využívají všude tam, kde je potřeba analyzovat velké množství nesourodých dat. Ve zpravodajství, v podpoře výzkumu a vývoje, při mapování konkurenčního prostředí, při vyhodnocování komunikace se zákazníky nebo při odhalování podvodů. Aplikace tak najde využití ve všech oblastech komerčního sektoru i v úřadech státní správy.

Typičtí uživatelé

Tovek Tools jsou určeny zejména pokročilým uživatelům a analytikům.

Jak to celé funguje

Pro zpracování lokálních dat používají Tovek Tools stejnou technologii jako Tovek Server. Sdílená data se zpracovávají na připojených Tovek Serverech. Tovek Tools pouze odesílají požadavky a přijímají a zobrazují odpovědi. Oprávnění uživatele jsou ověřována podle nastavení u jednotlivých serverů. Veškerá komunikace může být šifrována. Chcete vědět více? Přečtěte si podrobnější popis.

Sjednejte si schůzku, rádi vám Tovek Tools předvedeme.

E-mail obchod@tovek.cz

Telefon +420 222 728 129

Kontakt