Vyberte si z naší nabídky služeb

Nechcete nebo nemůžete zakoupit produkt, který je pro Vás přínosný? Máme dobrou zprávu. Vybrané produkty poskytujeme jako službu.

Nejoblíbenější služby

Inspirujte se službami, které naši zákazníci využívají. Nenašli jste přesně to, co hledáte? Kontaktujte nás, předvedeme vám vše, co naše produkty dovedou.

Tovek HUB

Přínosy organizacím

 

Podívejte se, co může platforma Tovek nabídnout vaší organizaci. Vyberte si jeden z níže uvedených oborů, nebo si dojednejte schůzku s naším odborníkem. Mezi naše typické uživatele patří:

Organizace

Přínosy pracovním rolím

Jste specialista ve vašem oboru a pracujete s různorodými daty? Víme, jak vám práci usnadnit. Kontaktujte nás, rádi vám to předvedeme. V rámci organizací naše řešení typicky využívají:

Pracovní role

Přínosy pro procesy

 

Některé procesy se bez efektivní práce s daty neobejdou. Pokud jste za tyto procesy ve vaší organizaci zodpovědní, nebo se na jejich provedení podílíte, jsou naše řešení určena právě vám.

Procesy

Školení

Nabízíme řadu školení, která jsou otevřena všem zájemcům, tedy nejen našim stávajícím klientům. Nabízíme standardní produktová školení, školení datové analytiky i školení na míru podle individuálních požadavků uživatele.

Produktová školení: Tovek Server, Tovek Server Analytics, Tovek Tools Analyst Pack, Tovek Tools Search Pack, Tovek Server Client.

Všechna školení nabízíme v českém i anglickém jazyce.

Objednejte si školení

E-mail obchod@tovek.cz

Telefon +420 222 728 129

Školení