Jak získat naše produkty a služby

Začněte tím, že se s námi spojíte. Pomůžeme vám vybrat si nejvhodnější licenční model a řešení na míru. Bude-li to třeba, zpracujeme pro vás analýzu vašich datových zdrojů, při rozsáhlejších projektech nabídneme Proof of Concept. Implementaci všech projektů a dodávek zajistí náš specializovaný tým technické podpory v řádu jednoho až dvou měsíců. Při spolupráci se můžete spolehnout na naši flexibilitu, zkušenosti, komplexní službu a osobní přístup.

Pořízení
licence

V závislosti na vašich potřebách vám doporučíme koupi licencí, jejich pronájem nebo využití cloudové služby Tovek HUB. Spojte se s námi, poradíme vám. Předvedeme vám využitelnost našich produktů přímo na vašich datech, případně doporučíme PoC.

Dohodněte si schůzku

Tovek HUB

S cloudovou službou Tovek HUB získáte přístup k informačním zdrojům od vybraných komerčních či veřejných poskytovatelů. Umožní vám propojovat související informace nejen z různých datových zdrojů, ale i s informacemi vaší organizace.

Více o Tovek HUB

Technická podpora

Využívejte naší technickou podporu a vše co vám nabízí. Helpdesk, nové verze produktů, individuální přístup a ochota poradit, jak našimi nástroji řešit nově svěřené úlohy.

Více o technické podpoře

Profesionální školení

Vyberte si z nabídky našich produktových a analytických školení, nebo poptejte školení podle vašich individuálních potřeb.

Více o našich školeních

Technická podpora

Využívejte naší technickou podporu a vše co vám nabízí. Součástí není jen helpdesk a nové verze produktů, které neustále vylepšujeme a rozvíjíme. Víme, že si každý zákazník zaslouží individuální přístup. Vždy rádi poradíme, jak našimi nástroji co nejefektivněji řešit nově svěřené úlohy.

Náš specializovaný tým technické podpory zajišťuje také implementaci rozsáhlých projektů.

Odběratelé technické podpory mohou čerpat dodatečné materiály v zabezpečené sekci Podpora.

Máte dotaz k technické podpoře?

E-mail support@tovek.cz

Telefon +420 222 728 129

Technická podpora

Školení

Nabízíme řadu školení, která jsou otevřena všem zájemcům, tedy nejen našim stávajícím klientům. Nabízíme standardní produktová školení, školení datové analytiky i školení na míru podle individuálních požadavků uživatele.

Produktová školení: Tovek Server, Tovek Server Analytics, Tovek Tools Analyst Pack, Tovek Tools Search Pack, Tovek Server Client.

Pokud máte zájem, nabízíme i školení produktů IBM i2 Analyst´s Notebook, IBM i2 iBase User, IBM i2 iBase Designer, IBM i2 iBridge User a IBM i2 iBridge Designer.

Všechna školení nabízíme v českém i anglickém jazyce.

Objednejte si školení

E-mail obchod@tovek.cz

Telefon +420 222 728 129

Školení