Nejnovější dění v Toveku

ISS Praha 2024, 6. června 2024, 13:00–13:40

04.06.2024

Zajímáte se témata související s temným webem, uniklými přihlašovacími údaji, sociálními médii, veřejnými záznamy a seznamy sankcí, které vedly k mnoha vyšetřováním? Pokud ano, nepromeškejte přednášku kolegy Petra Vancla nebo si s ním popovídejte na stánku T24. S Petrem se můžete potkat po celou dobu konání ISS World Europe.

ISS Praha 2024

03.06.2024

4. – 6. června Praha hostí ISS World Europe. Na tomto největším světovém setkání regionálních analytiků TOVEK nebude chybět. Určitě se za námi zastavte na stánku T24. Těšíme se na setkání.

Víte, s kým děláte byznys?

22.05.2024

Registrujte se včas na výjimečný workshop! Ve dvou hodinách nadupaných informacemi se seznámíte s nástroji na ověřování spolehlivosti firem a objevíte pokročilé techniky prověřování majetkových vztahů! Zapomeňte na nudné teoretické přednášky - tentokrát se budete učit přímo z praxe! Připravte se na názorné ukázky, praktické informace a samozřejmě skvělé občerstvení! 19. června 2024, 10.00-12.00, Praha

Setkání partnerů v Praze

25.04.2024

TOVEK měl tu čest přivítat obchodní partnery z Rakouska, Indie, Slovenska, Bulharska, Řecka a Rumunska. Potěšila nás otevřenost všech zúčastněných a jejich ochota sdílet zkušenosti a poznatky během přátelských diskuzí. Věříme, že jsme vytvořili komunitu, která se bude vzájemně podporovat, sdílet znalosti, zkušenosti a společně překonávat překážky.

Nová verze Tovek Tools

31.01.2024

K dispozici je nová verze Tovek Tools 7.7.4. Instalační soubor a popis novinek jsou k dispozici v části technické podpory.

Nová verze Tovek Server

31.01.2024

Probíhá distribuce nové verze Tovek Server 6.11.4. Popis novinek je k dispozici v části technické podpory. Zákazníkům s aktivní technickou podporou budou nové verze dodány.

Nová verze Tovek Web Client

31.01.2024

Byla zahájena distribuce nové verze Tovek Web Client verze 7.7.4. Popis novinek je k dispozici v části technické podpory. U zákazníků s aktivní technickou podporou bude nová verze nasazena po dohodě s našimi techniky.

PF 2024

19.12.2023

Letopočet si zvolit nemůžete. S kým budete spolupracovat ano. Děkujeme, že jste si vybrali právě nás.

TOVEK a Combain uzavřeli partnerství

14.12.2023

Švédský datový provider společnost Combain a český dodavatel analytických řešení společnost TOVEK uzavřeli partnerství, které uživatelům platformy Tovek bezprecedentně rozšiřuje možnosti geolokace v několika odvětvích. Od roku 2006 společnost Combain svým zákazníkům poskytuje GPS data na základě technických parametrů GSM sítí. V současné době tak svým zákazníkům nabízí informace o více než 140 milionech BTS ve 195 zemích světa.

Naše případová studie získala hned dvě ocenění

23.11.2023

Pro nadnárodního výrobce TOVEK nasadil systém, který pomáhá odstranit ztráty způsobené krádežemi ve výrobě a logistice. Případová studie, která ho popisuje, zvítězila v soutěži případových studií hned 2x. Kromě ceny za nejlepší Případovou studii 2023 získala i cenu inovace. Odborná porota složená z osobností z byznysu, akademické sféry a státní správy jednoznačně ocenila naše úsilí. Děkujeme.

Napsali o nás - Computerworld, Data, data, data, spása nebo postrach manažerů

12.11.2023

Najít, pochopit a využít. I tak stručně můžeme popsat úlohu analytického systému v procesu rozhodování. Tyto systémy pomáhají zpracovat obrovské množství dat a informací a převádět je na užitečné poznatky. Ty mohou být základem pro správná, nebo chcete-li, na správných informacích založená rozhodnutí. Význam analytických systémů jako nástrojů pro efektivní řízení a strategické plánování firem je nezpochybnitelný.

„Mozek“ sklidil nadšené reakce

10.11.2023

210 účastníků, 21 skvělých přednášek a debaty o AI až do pozdních večerních hodin. Taková byla letošní konference Má mozek ještě šanci? Čemu věřit? Děkujeme všem za účast a těší nás četná slova chvály. Náš dík patří všem, kteří se na organizaci a účasti podíleli. Četné diskuze potvrdili jednoznačnou potřebu vybudovat novou kvalitu spolupráce mezi státní, akademickou a komerční sférou, která je nezbytná pro využití všech příležitostí a minimalizaci hrozeb, které umělá inteligence může pro národní bezpečnost přinášet.

„Má mozek ještě šanci? Čemu věřit?“

06.11.2023

Už tento čtvrtek 9. listopadu se ponoříme do světa umělé inteligence www.mamozekjestesanci.cz. Jen pár dní zbývá na registraci a šanci přidat se k 210 účastníkům této výjimečné akce.

TZ - Zakladatelé TOVEK předávají své pozice mladší generaci

27.09.2023

Společnost TOVEK, spol. s r.o. stojí před výjimečným okamžikem ve své historii a v letošním roce oslavuje 30 let působení na trhu. Zakladatelé TOVEK začali tuto cestu s vizí, která je spojila a umožnila jim vystoupat až na pozici předního vývojáře a dodavatele špičkové analytické platformy. Dnes, po dlouhých třech desetiletích, se rozhodli předat kormidlo této úžasné lodi mladším kolegům.

Míříme na IDEB 2023, 3. - 5. října 2023 v Bratislavě

25.09.2023

Navštivte náš stánek HALA B1 102 a my Vás přesvědčíme, že dokážeme propojit jakákoliv Vaše data, vyhledávat v nich a vizualizovat jejich vztahy. Čekají na Vás živé ukázky z oblasti OSINT, SIGINT a další. Objevte fascinující svět dat, který již 30 let pomáháme odhalovat našim zákazníkům. 30 let inovací v analýze dat: Vaše správná rozhodnutí, naše technologie.

Jakub Sedláček – řečník na „Mozku“

19.09.2023

Řečníci letošního ročníku konference Má mozek ještě šanci? pro vás natočili videa s pozvánkou na tuto prestižní akci. Podívejte se, na co se můžete těšit. Prvním z nich je Mgr. Jakub Sedláček, Ph.D., odborný asistent na Studiích nových médií FF UK a doktor sociologie, který se dlouhodobě zabývá big social data, influencery a generativní umělou inteligencí.

Nová verze TAO

18.09.2023

Od 18.9.2023 je pro naše zákazníky k dispozici nová verze TOVEK Academy Online. Děkujeme všem za podněty a věříme, že nové postupy a návody využijete při své práci. Naleznete zde také dvě úplně nové části – Tovek Web Client a Tovek Finder.

Napsali o nás – ComputerWorld, NIS2 v Praxi

13.09.2023

Úniky citlivých dat, narušení služeb, finanční ztráty, ohrožení lidských životů jsou dnes reálnými riziky, která se intenzivně dotýkají stále širšího okruhu subjektů. Proto NIS2 rozšiřuje působnost nařízení NIS z roku 2016 na další subjekty a přináší nové požadavky na bezpečnost dodavatelského řetězce, management zranitelností a sdílení informací o bezpečnostních incidentech.

„Má mozek ještě šanci?“ Program odhalen

23.08.2023

Další ročník očekávané konference „Má mozek ještě šanci?“ odhalil program a řečníky. Letos se konference koná s podtitulem „Čemu věřit?“ Podívejte se na co se můžete těšit.

Plenární zasedání NATO Industrial Advisory Group (NIAG)

16.06.2023

Na plenárním zasedání NIAG v Rize 13. 06. – 15.06. 2023 excelentně vystoupil náš kolega Miroslav Nečas. Prezentoval výsledky pracovní skupiny šedesáti expertů z patnácti zemí jako vedoucí tohoto týmu.

ISS World Europe

11.06.2023

ISS World Europe je největší světové setkání regionálních analytiků. Náš kolega Petr Vancl oslnil živou ukázkou analýzy dat z různých zdrojů a systémů umožňujících spolupráci policejních a zpravodajských složek jako OSINT, COMINT, FININT atd.

Czech-Slovak Technology Summit 2023 (C-STS)

10.06.2023

Všem, kteří nás navšítivli v Mikulově děkujeme. Jako partner jsme se účastnili největšího Česko-Slovenského networkingu v oblastech kyberbezpečnost, umělá inteligence a EDIH.

Konference Spojovací vojsko 2023

09.06.2023

Bylo nám potěšením setkat se s Vámi na VII. konferenci Spojovacího vojska Armády České republiky v Lipníku nad Bečvou. TOVEK se již tradičně účastnil jako hlavní partner akce.

Představujeme řečníky letošního „Mozku“

07.06.2023

Letošní ročník konference Má mozek ještě šanci? přivítá opět řečníky zvučných jmen. Pozvání přijali Jan Antolík, Neurovědec a odborný asistent na Matematicko-fyzikální fakultě UK; prof. Ing. Bohuslav Přikryl, Ph.D, Viceprezident pro výzkum, vývoj a inovace CSG Aerospace; Josef Šlerka, Vedoucí Studia nových médií, Filozofická fakulta Univerzity Karlovy; Jan Tyl, CEO a vývojář, Alpha Industries a řada dalších.

Czech-Slovak Technology Summit 2023 (C-STS)

06.06.2023

7.-8. června se jako partner účastníme největšího Česko-Slovenského networkingu v oblastech kyberbezpečnost, umělá inteligence a EDIH. Letošní ročník se koná na zámku Mikulov. Srdečně Vás zveme a těšíme se na setkání.

ISS World Europe

05.06.2023

ISS World Europe je největší světové setkání regionálních analytiků pro vymáhání práva, zpravodajských služeb a vnitřní bezpečnosti, telekomunikací a vyšetřovatelů finanční kriminality odpovědných za vyšetřování kybernetické kriminality, elektronický dohled a shromažďování zpravodajských informací.

Konference Spojovací vojsko 2023

30.05.2023

Přijměte pozvání na VII. konferenci Spojovacího vojska Armády České republiky, která se koná 7. – 8. června 2023 v Lipníku nad Bečvou. TOVEK se již tradičně účastní jako hlavní partner akce. Těšíme se na setkání.

Computerworld: Jak bezpečně využívat umělou inteligenci

16.05.2023

Na rozdíl od ostatních aplikací se generativní AI ukazuje jako cenná pomůcka, která je cenově dostupná a snadno použitelná. Počet klientů těchto služeb stoupá tak strmě, až to vyděsilo i ty, již donedávna AI prosazovali. „Pozastavme dočasně vývoj AI, společnost není připravena,“ žádá Elon Musk a další.

OSINT: Ušetřete peníze a ochraňte firmu!

09.05.2023

OSINT neboli Open Source Intelligence. Pravděpodobně víte, co si lze pod tímto termínem představit, nebo jste o něm alespoň slyšeli. Pokud ne, vězte, že jste sami OSINT již mnohokrát v životě použili.

Call for papers

25.04.2023

Má mozek ještě šanci? Čemu věřit? Máte co říci k tématu využívání a vlivu umělé inteligence na rozhodování člověka? Hledáme právě Vás. Využijte možnosti podělit se o své názory a znalosti s účastníky konference.

Má mozek ještě šanci? Čemu věřit?

11.04.2023

Již potřetí organizujeme tuto úspěšnou konferenci. Špičkoví odborníci budou opět diskutovat o přínosech umělé inteligence i souvisejících rizicích. Cílem je zhodnotit využitelnost umělé inteligence nejen z pohledu konkurenceschopnosti jednotlivého podniku, ale i diskutovat o dopadech AI na konkurenceschopnosti ekonomiky a bezpečnost státu.

OSINT, SOCMINT, Darknet

10.04.2023

Doporučujeme přednášku kolegy Vojty Stavného. Názorně předvede asistované vyhledávání v otevřených informačních zdrojích na internetu a tvorbu reportů pro prověřování osob a firem pomocí Tovek Finder.

NATO ACT TIDE Sprint 17.–21. dubna 2023

08.04.2023

Miroslav Nečas vystoupí s příspěvkem Jak certifikovat AI aplikace podle NATO Principů zodpovědného použití. Prezentace zjištění NIAG SG 279 o protokolech a standardech pro certifikaci aplikací využívajících AI v rámci NATO. Metodika certifikace testovaná na šesti případech použití, poučení a doporučení.

Nová verze Tovek Tools

16.03.2023

K dispozici je nová verze Tovek Tools 7.7.3. Instalační soubor a popis novinek jsou k dispozici v části technické podpory.

Nová verze Tovek Server

16.03.2023

Probíhá distribuce nové verze Tovek Server 6.11.3. Popis novinek je k dispozici v části technické podpory. Zákazníkům s aktivní technickou podporou budou nové verze dodány.

Nová verze Tovek Web Client

16.03.2023

Byla zahájena distribuce nové verze Tovek Web Client verze 7.3.3. Popis novinek je k dispozici v části technické podpory. U zákazníků s aktivní technickou podporou bude nová verze nasazena po dohodě s našimi techniky.

Konference Umělá inteligence ve vzdělávání

15.02.2023

Srdečně Vás zveme na přenášku našeho odborníka Mirka Nečase, která nese název "Principy zodpovědného využívání umělé inteligence". Dozvíte se, jak prakticky zajistit, abychom umělou inteligenci využívali v souladu se základními principy, kterými jsou: zákonnost, odpovědnost a zodpovědnost, vysvětlitelnost a transparentnost, spolehlivost, řiditelnost a zamezení zkreslení.

Nová verze Tovek Finder

07.02.2023

Byl zahájen provoz nové verze Tovek Finder 2.0. Zákazníci s aktivní technickou podporou obdrží přihlašovací údaje a detailní informace e-mailem.

TOVEK - Když potřebujete vědět

01.01.2023

Od roku 1993 tvrdě pracujeme, abychom vám umožnili najít pochopit a využít informace. Tři desetiletí zkušeností, jedinečná softwarová platforma pro vyhledávání, analýzu a automatizované zpracování informací z jakéhokoliv zdroje dat. Velký nebo malý, strukturovaný nebo nestrukturovaný, libovolný formát, kterýkoliv jazyk, Tovek Platforma podporuje vaše rozhodnutí poskytováním platných jasných a včasných informací.

Titul Případová studie roku 2022 putuje do TOVEKU

30.11.2022

Redakce CIO Business Worldu vyhlašuje každý rok prestižní soutěž o nejlepší případovou studii roku. Do letošního již 17. ročníku TOVEK přihlásil případovou studii s názvem Odhalování pojistných podvodů za použití technologií Tovek. Naše případová studie se stala vítězem a my se můžeme pyšnit titulem Případová studie roku 2022.

Tovek Web Client 7.3.1. je IT Produkt roku

07.11.2022

Už po šestnácté hledala redakce Computerworldu ty nejlepší produkty a služby, které mohou používat označení IT produkt roku. Jako ve všech předchozích ročnících soutěže IT produkt roku platila tatáž kritéria výběru. Uspět mohly pouze produkty, které se pozitivně odlišují od konkurenčních zařízení stejné kategorie – a zaslouží si tedy zvýšenou pozornost případných uživatelů. Tovek Web Client 7.3.1. získal ocenění v kategorii Podnikový software.

Regata Jónské ostrovy 2022

24.10.2022

Posádka TOVEK na plachetnici Oceanis 45 dokázala nemožné a po vítězství ve všech jednotlivých rozjížďkách se stala i celkovým vítězem regaty.

TechNet Europe 2022

19.10.2022

TOVEK se zapojil do dvoudenní konference a výstavy TechNet Europe 2022 na téma „Umělá inteligence: Nepostradatelná pro budoucí plánování a provádění vojenských a záchranných operací“. Na TNE22 vystoupili špičkoví řečníci z celé EU a NATO včetně našeho Business Development Managera Miroslava Nečase.

Forensic Technology Day

04.10.2022

Skvělý 14. ročník Forensic Technology Day - FT Day 2022, který organizoval mh SERVICE GmbH, globální partner pro IT Forensics, v německém Kandelu. Byli jsme rádi, že jsme mohli řešení Tovek představit početnému odbornému publiku. Děkujeme mh SERVICE za pozvání a skvělou příležitost podělit se o naše digitální forenzní technologie.

„Když dva dělají totéž, není to vždy totéž!“- TOVEK ve speciálu Hvězdy českého IT

29.09.2022

Je tomu již téměř třicet let, kdy jsme zakládali firmu. Věděli jsme naprosto přesně, co chceme dělat, a bylo to přesně to, co děláme dnes. Tehdy šlo prakticky o sci fi…

Nadcházející událost FT-Day

21.08.2022

FT-Day je nejvýznamnější německá odborná konference pro forenzní IT. Přidejte se k nám na našem stánku. Nenechte si ujít prezentaci Představení platformy Tovek a workshop Integrace forenzních technologií s Tovek Tools.

Výstava Future Forces

20.08.2022

Dovolujeme si Vás pozvat na vrcholnou událost letošního roku, která se koná od středy 19. do pátku 21. října 2022 na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Těšíme se na Vás v Hale 2, Cyber Pavilonu na stánku TOVEK.

Nová případová studie

12.08.2022

Podívejte se na poslední připadovou studii Odhalování pojistných podvodů za použití technologií Tovek.

Tovek Web Client 7.3.1. postoupil do finále boje o titul IT produkt roku 2022

01.07.2022

Díky zcela unikátním vlastnostem se stal Tovek Web Client 7.3.1. finalistou druhého kola soutěže IT produkt roku 2022. Tuto soutěž vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie.

TOP 100 ICT společností 2022

27.06.2022

Právě vyšla příloha TOP 100 ICT společností v České republice. Letos vychází příloha TOP 100 ICT společností v České republice už po šestadvacáté. Stejně jako v letech minulých redakce CFO připravila tabulku přihlášených společností dle jejich obratu v roce minulém.

ISS se blíží!

08.06.2022

Nenechte si ujít prezentaci našeho kolegy Igora Totha, Solution for Intelligence - rozhodování (16:30-17:15 Session A). ISS World Europe je největší světové setkání regionálních analytiků pro vymáhání práva, zpravodajských služeb a vnitřní bezpečnosti, telekomunikací a vyšetřovatelů finanční kriminality odpovědných za vyšetřování kybernetické kriminality, elektronický dohled a shromažďování zpravodajských informací. Těším se na setkání s vámi! 14.-16. června 2022 v Praze.

Jsme motorem pro vaše podnikání

07.06.2022

Je nám ctí, když přímo nebo zprostředkovaně dostaneme zpětnou reakci od spokojeného zákazníka. Dovolte, abychom vám představili jednoho z nich. Je jím firma Supreme Analytics s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti s forenzním vyšetřováním. O svém podnikání, pro které využívá právě produkty Tovek, poskytl rozhovor magazínu ComputerWorld jednatel společnosti Mgr. Jiří Ráž.

Událost roku se blíží! Eurosatory 2022, 13. -17. 6. 2022, Francie

02.06.2022

Eurosatory je veletrh věnovaný sektoru pozemní a vzdušné obrany a bezpečnosti. Světová jednička ve své kategorii je dnes nepřehlédnutelnou událostí pro všechny hráče těchto dvou sektorů. Navštivte nás v expozici MPO.

Nová verze Tovek Tools

01.06.2022

K dispozici je nová verze Tovek Tools 7.7.2. Instalační soubor a popis novinek jsou k dispozici v části technické podpory.

Nová verze Tovek Server

01.06.2022

Probíhá distribuce nové verze Tovek Server 6.11.2. Zákazníkům s aktivní technickou podporou budou nové verze dodány.

Máte svůj „Švýcarský nůž“ do digitálního světa?

21.05.2022

V Žilině se 18.- 19. května konala 25. mezinárodní vědecká konference „Řešení krizových situací ve specifickém prostředí“. Pořadatelem byla Žilinská univerzita. TOVEK zaujal přednáškou na téma „Použití Tovek Tools, analytického nástroje pro podporu rozhodování“.

Konference LEA-DER 2022

07.05.2022

Děkujeme za vaši návštěvu na pátém ročníku výstavy bezpečnostní techniky. Za TOVEK vystoupil Miroslav Nečas s přednáškou Hybrid data fusion, Technologie pro efektivní zpracování a výměnu informací v náročném prostředí.

Prezentace ke stažení zde

IDEB

28.04.2022

Konference se konala 26. 4. 2022 v Bratislave. Prezentce obranné techniky, dynamické ukážky zákrokov ozbrojených síl, konferencie venované otázkam bezpečnosti vrátane tej kybernetickej - medzinárodný veľtrh obrannej techniky IDEB. Děkujeme za vasi návštěvu.

NATO meeting

03.02.2022

TOVEK hostil plenární zasedání pracovní skupiny NIAG SG 264 - Sdílení informací v mezinárodním prostředí FMN (Federated Mission Networking).

Nová verze Tovek Web Client

02.02.2022

Byla zahájena distribuce nové verze Tovek Web Client verze 7.3.1. U zákazníků s aktivní technickou podporou bude nová verze nasazena po dohodě s našimi techniky.

Nová verze Tovek Tools

19.01.2022

K dispozici je nová verze Tovek Tools 7.7.1. Instalační soubor a popis novinek jsou k dispozici v části technické podpory.

Nová verze Tovek Server

18.01.2022

Probíhá distribuce nové verze Tovek Server 6.11.1. Zákazníkům s aktivní technickou podporou budou nové verze dodány.

Vyjádření k nové zranitelnosti v Apache Log4j (CVE-2021-44228)

17.12.2021

Tovek Tools, Tovek Server ani Tovek Web Client nepoužívají log4j k protokolování. Přestože používáme Apache TIKA (tika.apache.org) k filtrování určitých formátů dokumentů (např. PDF), máme celý logovací systém založený na log4j v TIKA deaktivován. I přesto, že tato chyba zabezpečení neovlivňuje naše produkty, příští vydání bude obsahovat nejnovější komponentu log4j, kde je tento problém opraven. Pro bližší informace kontaktujte naši technickou podporu.

Pour Feliciter 2022

07.12.2021

Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme mnoho úspěchů v novém roce.

Tovek Tools 7.7 Analyst Pack je IT produktem roku

24.11.2021

Díky zcela unikátním vlastnostem se stal Tovek Tools 7.7 – Analyst Pack IT Produktem roku 2021. Tuto soutěž vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie.

Titul Případová studie roku 2021 putuje do TOVEKU

22.11.2021

Redakce CIO Business Worldu vyhlašuje každý rok prestižní soutěž o nejlepší případovou studii roku. Do letošního již 16. ročníku TOVEK přihlásil případovou studii s názvem Drahý analytik v roli rešeršéra, která pojednává o řešení pro vyhodnocování rizik při poskytování finančních produktů. Naše případová studie se stala celkovým vítězem a my se můžeme pyšnit titulem Případová studie roku 2021.

TAO v novém kabátě

20.11.2021

TOVEK Academy Online prošla velkou úpravou. Děkujeme za Vaše podněty a věříme, že nové kurzy a návody využijete při své práci. Tato e-learningová platforma je určena pro všechny uživatele s aktivní technickou podporou. Nabízí návody a kurzy pro začínající i pokročilé uživatele nebo pro specifické skupiny a řešení konkrétní problematiky.

TAO – TOVEK Academy Online

12.11.2021

Dovolujeme si upozornit na odstavku TAO 15.11 - 19.11.2021. TAO projde velkou úpravou, která přinese řadu vylepšení a novinek.

Workshop na téma: Co je a co není umělá inteligence & jak ji využít v rezortu obrany

10.11.2021

Tato akce vznikla ve spolupráci Univerzity obrany – Katedry vojenské robotiky, MO - Sekce průmyslové spolupráce, firmy DefSec Innovation Hub. Náš prezident Tomáš Vejlupek ve své prezentaci představil konkrétní způsoby využití AI.

The NATO Innovation Network Conference

09.11.2021

Tomáš Vejlupek prezentoval případ použití Cognitive Warfare Pokud jste neměli možnost se zapojit do interaktivních diskusí s odborníky, máte možnost podívat se na celý záznam online.

Future of Cyber konference 2021 - Aktivní obrana proti sociálnímu inženýrství & AI

08.11.2021

Víte jaký máte sociální Attack Surface?, to byl název příspěvku našeho Business Development Managera Miroslava Nečase. Na celou konferenci se můžete podívat ze záznamu.

TOVEK na COMIC-CONu

18.10.2021

„Jsme tu od toho, abychom vyrobili, co akademická sféra vyzkoumá a udělali to takovým způsobem, abychom vyhověli potřebám armády.“ říká náš Business Development Manager, Miroslav Nečas. Podívejte jak se na celou reportáž Comic-Con 2021.

Konference ABM 2021, Liptovský Mikuláš 5. – 7.10.2021

09.10.2021

Zúčastnili jsme se konference Asociace bezpečnostních managerů. Tento ročník byl zaměřen na globální rizika v organizacích. TOVEK prezentoval využití analytických nástrojů pro eliminaci těchto rizik.

Česká analytika, která dobyla svět - Článek speciálu magazínu Computerworld Hvězdy českého IT

07.10.2021

Každý dnes mluví o umělé inteligenci. Co vaše firma? Také o tom mluvíme. Zejména prostřednictvím našich aktivit kolem konceptu „Má mozek ještě šanci“. Jsou to konference, kde chceme nabízet zajímavé i méně obvyklé pohledy na využití umělé inteligence v aplikacích pro podporu lidského rozhodování.

Konference Má mozek ještě šanci? sklidila úspěch

01.10.2021

30. září 2021 se v Kongresovém centru v Praze uskutečnil druhý ročník konference Má mozek ještě šanci?. TOVEK se účastnil jako odborný garant konference. Hlavním tématem byla rizika spojená s užitím umělé inteligence a jak jim předcházet. Se svými příspěvky vystoupili špičkoví řečníci a odborníci v oblasti AI.

Bojujeme o titul případová studie roku 2021

29.08.2021

Redakce CIO Business Worldu vyhlašuje již 16. ročník prestižní soutěže o nejlepší případovou studii roku. TOVEK přihlásil případovou studii s názvem Drahý analytik v roli rešeršéra, která pojednává o řešení pro vyhodnocování rizik při poskytování finančních produktů.

Více o řešení

Nový partner na Slovensku

26.08.2021

Jsme rádi, že můžeme přivítat do našich řad nového zahraničního partnera. Společnost JOXIT se stala novým partnerem pro prodej systémů Tovek na slovenském trhu.

Má mozek ještě šanci

20.08.2021

TOVEK je odborným garantem konference Má mozek ještě šanci?, která se uskuteční 30. září 2021 v Kongresovém centru v Praze. Na konferenci, jejíž hlavním tématem budou rizika spojená s užitím umělé inteligence a jak jim předcházet, vystoupí špičkoví řečníci a odborníci v oblasti AI.

IT Produkt Roku 2021 - Tovek Tools 7.7 Analyst Pack je ve finále

01.07.2021

Díky zcela unikátním vlastnostem se stal Tovek Tools finalistou 2. kola soutěže IT Produkt roku, kterou vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie.

Nová verze Tovek Server

30.06.2021

Probíhá distribuce nové verze Tovek Server 6.11. Zákazníkům s aktivní technickou podporou budou nové verze dodány.

Nová verze Tovek Tools

29.06.2021

K dispozici je nová verze Tovek Tools 7.7. Instalační soubor a popis novinek jsou k dispozici v části technické podpory.

Napsali o nás – ComputerWorld, Umělou inteligenci je potřeba zapojit do rozhodovacích procesů přirozeným způsobem

25.06.2021

Když jsem se před více než patnácti lety setkal na univerzitě s umělou inteligencí, bylo to v předmětu ekonomicko matematické metody. Tehdy jsme neuronovou síť tvořili pomocí maker v Excelu. Technologie se od té doby hodně posunula a strojové učení je dnes jednou z běžně používaných metod zpracování dat. Pořád jde ale o metodu stochastickou.

Konference spojovacího vojska AČR 2021

17.06.2021

Jako partner akce jsme se zúčastnili konference spojovacího vojska AČR, kterou pod záštitou Sekce komunikačních a informačních systémů Ministerstva obrany pořádá Agentura komunikačních a informačních systémů ve spolupráci s českou pobočkou AFCEA. Konference se uskutečnila ve dnech 16. a 17. června 2021 v Lipníku nad Bečvou.

Poněšický survival

07.06.2021

Dřina a únava prvního červnového víkendu jsou minulostí, co bolelo, už snad přebolelo, a tak je ten správný čas na ohlédnutí. My z TOVEKu děkujeme, že jsme mohli podpořit tuto smysluplnou akci a těšíme se na další ročník. Skvělou atmosféru, která panovala si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Poněšický survival 2021

01.06.2021

TOVEK opět podpoří tento závod, jehož myšlenkou je integrace paraplegiků do závodu nehandicapovaných. Cílem je umožnit oběma kategoriím změřit síly v několika průnikových disciplínách a dokázat tak, že handicap velmi často není problémem těla, ale nedostatkem vůle. Vytrvalost a neúnavnost mnoha srdcí stvořila tento projekt a bije pro něj od roku 2010.

Workshop „Analýza personálních rizik“

25.05.2021

Ukážeme vám, jak z množství dílčích informací propojených do souvislostí vyvodit stručné a jasné závěry či doporučení. Dokážeme vám, že chytré zpracování informací z čistě otevřených zdrojů je pro byznys mnohem důležitější a mnohem bezpečnější než snahy získávat informace nelegálně nebo neeticky. Naším expertem na danou problematiku je Pavel Heger, člověk s dlouholetou zkušeností ze státní i soukromé sféry. Připravoval podklady k hodnocení rizik při jednání s fyzickými a právnickými osobami pro politiky i manažery.

Soutěž v kybernetické bezpečnosti zná vítěze

21.05.2021

Národní finále se uskutečnilo on-line dne 20. května 2021 a bylo doprovázeno živým vysíláním z finálového studia (odkaz na stream zde). Odborníci z TOVEKu se aktivně zapojili do přípravy úloh pro soutěžící. Finále se zúčastnilo 44 nejlepších studentů a studentek z 25 základních, středních a vysokých škol, kteří soutěžili ve třech věkových kategoriích. Soutěžící se do finále probojovali úspěšným absolvováním dvou vyřazovacích online kol, která absolvovalo více než 3.700 studentů z téměř 200 škol z celé České republiky. Výsledky národního finále jsou zde.

FUTURE CYBER DEFENCE

30.04.2021

Zúčastnili jsme se online konference - FUTURE CYBER DEFENCE. Náš manažer rozvojových projektů Miroslav NEČAS, vystoupil se svým příspěvkem „Závěry studie NATO Industrial Advisory Group“. NATO Industry Advisory Group (NIAG) SG 252 realizovala v roce 2020 studii dopadu nových a převratných technologií na armádu a bezpečnost se zvláštním zaměřením na vývoj v Číně a dalších zemích, které usilují o zvýšení svého mocenského vlivu. Miroslav Nečas vedl tým Big Data Analysis and AI.

Napsali o nás - Signal Digital, Up-Tempo Technology Progress Shifts Power Balance

07.04.2021

The scale may be tipping as China’s massive focus on innovation surges. NATO is at risk of losing its technology edge because of emerging and disruptive technologies increasingly developed within the civil sector. The growth of peer competitors’ determination, especially China, and the decline of technology…

Nový partner pro Maďarsko

22.02.2021

Jsme rádi, že můžeme přivítat do našich řad nového zahraničního partnera. Společnost Digital Forensics se stala novým partnerem pro prodej systémů Tovek na maďarském trhu.

Napsali o nás – CIO, Máte svůj „švýcarský nůž“ do digitálního světa?

19.02.2021

Švýcarský nůž je synonymem kvalitního multifunkčního nástroje, jehož pomocí můžete snadno a rychle řešit situace, do nichž se sice nedostáváte každý den, které ale mohou znamenat narušení vašich plánů nebo také vytvoření zcela nečekaných příležitostí. Vždy jej s sebou nosím a mnohokrát mi pomohl ušetřit čas, překvapit okolí mou pohotovostí, zabránit nepříjemné situaci a několikrát také dostat se ze skutečně vážného problému…

Nové promo video

18.02.2021

Do světa jsme vypustili zbrusu nové promo video. Doufáme, že se vám bude líbit.

Kriminální zpravodajství…

12.02.2021

Náš odborník Ing. Miroslav Nečas se aktivně podílel na obsahu knihy Kriminální zpravodajství jako nástroj kontroly trestné činnosti a zajišťování vnitřní bezpečnosti. Publikaci nedávno vydala Policejní akademie České republiky v Praze.

Nová verze Tovek Web Client

09.02.2021

Byla zahájena distribuce nové verze Tovek Web Client verze 7.2.4. U zákazníků s aktivní technickou podporou bude nová verze nasazena po dohodě s našimi techniky.

Nová verze Tovek Server

19.01.2021

Probíhá distribuce nové verze Tovek Server 6.10.4. Zákazníkům s aktivní technickou podporou budou nové verze dodány.

Workshop „Analýza personálních rizik“

04.12.2020

Prohlubte své znalosti a dovednosti v oblasti analýzy personálních rizik! Ukážeme vám, jak z množství dílčích informací propojených do souvislostí vyvodit stručné a jasné závěry či doporučení. Dokážeme vám, že chytré zpracování informací z čistě otevřených zdrojů je pro byznys mnohem důležitější a mnohem bezpečnější než snahy získávat informace nelegálně nebo neeticky.

Pozvánka

PF2021

03.12.2020

Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme mnoho úspěchů v novém roce.

Otevřít PF

Napsali o nás – ComputerWorld, Analytika ve službách firemních dat

25.11.2020

Dnešní doba vyžaduje rychlá a naprosto profesionální rozhodnutí, která můžete udělat jen na základě relevantních podkladů Chcete ochránit a rozvíjet svoje knowhow? Použijte vhodný analytický nástroj z dílny TOVEK Dnes prakticky neexistuje firma nebo její oblast, která by při práci se svými daty nevyužívala analytiku. Firemní data vznikají od vstupu do organizace (vrátnice – recepce) až po vrcholové rozhodnutí vedení.

Článek v .pdf

Napsali o nás – SecurityWorld, Umělá inteligence přidělá CSO další vrásky

23.11.2020

Je řada profesí, které se obávají, že jim umělá inteligence vezme práci. Jsou profese, které se na umělou inteligenci těší. Patrně žádný CSO se nezařadí ani do jedné z těchto skupin. Umělá inteligence se v brzké době stane součástí systémů napříč všemi odvětvími. Velké změny se týkají průmyslové výroby, dopravy, bankovnictví, IT, služeb.

Článek v .pdf

Nová verze Tovek Tools

03.11.2020

K dispozici je nová verze Tovek Tools 7.6.3. Instalační soubor a popis novinek jsou k dispozici v části technické podpory.

Více informací

Titul Případová studie roku 2020 náleží TOVEKu

29.10.2020

Naše řešení „Analytické nástroje TOVEK pro Centrální řídící tým COVID-19“ získalo ocenění Případová studie roku 2020. Tuto prestižní soutěž vyhlašuje magazín CIO Business World. Myšlenkou již 15. ročníku soutěže je poukázat na zajímavé ICT projekty, které byly úspěšně realizovány v různých odvětvích českých i zahraničních firem a institucích. V loňském ročníku naše případová studie “Každý má svá tajemství” získala hlavní cenu. Letos jsme tak obhájili úspěchy našich řešení.

Více o řešení

Studie v .pdf

Portál COVID-19

Školíme on-line

23.10.2020

Vzhledem k okolnostem probíhají všechna školení on-line. Rozsah a kvalita kurzů jsou na stejně vysoké úrovni, jako při prezenčním školení. Pro registrované zákazníky je stále k dispozici TOVEK Academy, do které přidáváme neustále nové kurzy a ukázky praktického využití nástrojů.

Více informací

Napsali o nás - CFO, Rozhovor s Tomášem Vejlupkem a Bořivojem Kostkou, spolumajiteli TOVEK

26.09.2020

Zpracované informace mají cenu zlata. Podniky zatím příliš spoléhají na intuici svých manažerů, ti by ale měli mnohem častěji svá strategická rozhodnutí podložit analytickými výstupy, shodují se Tomáš Vejlupek a Bořivoj Kostka, spolumajitelé společnosti Tovek.

Článek v .pdf

Napsali o nás ComputerWorld - Hvězdy českého ICT

25.09.2020

Rozhovor s obchodním ředitelem Tovek, Miroslavem Wiedermannem. KGATE je řešení, které potřebujete, když chcete vědět, jaké informace máte, jaké informace můžete najít o tématu vašeho zájmu a jaké jsou skryté souvislosti informací a témat.

Článek v .pdf

Soutěž v kybernetické bezpečnosti - ročník 2020/21

01.09.2020

TOVEK je i v letošním roce odborným partnerem CYBER SECURITY COMPETITION. Soutěž je určena studentům ve věku 9-25 let, kteří mohou prověřit své znalosti a dovednosti v oblasti kybernetické bezpečnosti. Profesionálové z Toveku se aktivně zapojili i do přípravy úloh pro soutěžící.

Více informací

Bojujeme o titul případová studie roku 2020

21.08.2020

Redakce CIO Business Worldu vyhlašuje již 15. ročník prestižní soutěže o nejlepší případovou studii roku. V loňském ročníku naše případová studie “Každý má svá tajemství” získala hlavní cenu. Letos vkládáme naděje do přihlášené studie "Analytické nástroje TOVEK pro Centrální řídící tým COVID-19".

Článek v .pdf

Napsali o nás CIO - TOP 100 ICT společností

26.06.2020

Rozhovor s prezidentem Tovek Tomášem Vejlupkem s názvem Naše řešení pomáhají firmám v efektivním rozhodování.

Článek v .pdf

Napsali o nás SecurityWorld - Připravme se na nejhorší

25.06.2020

Pandemie nám ukázala, jak důležité je hodnocení ekonomických dopadů bezpečnostních opatření. Schopnost činit rychlé a správné rozhodnutí odlišuje úspěšné od těch ostatních. Bezpečnostní rizika jsou vždy úzce spojena s výkonem ekonomiky a situací na trhu.

Více informací

Článek v .pdf

Nová verze Tovek Tools

16.06.2020

K dispozici je nová verze Tovek Tools 7.6.2. Instalační soubor a popis novinek jsou k dispozici v části technické podpory.

Více informací

Nová verze Tovek Server

16.06.2020

Probíhá distribuce nové verze Tovek Server 6.10.2. Zákazníkům s aktivní technickou podporou budou nové verze dodány.

Více informací

Nová verze Tovek Web Client

16.06.2020

Byla zahájena distribuce nové verze Tovek Web Client verze 7.2.3. Zákazníkům s aktivní technickou podporou bude na vyžádání nová verze implementována.

Napsali o nás BussinesWorld - Proč dělat crash testy chytrých zařízení?

20.05.2020

Chytrá zařízení bezesporu přinášejí řadu vylepšení a výhod. Ať již jde o chytré telefony, domácnost nebo vozidla. Stáváme se však závislými na algoritmech, kterým plně nerozumíme a neumíme je kontrolovat. Přenecháváme jim rozhodnutí, co jíst, kdy jít k lékaři nebo jak se učit. Jakým způsobem testujeme, zda jsou tato řízení bezpečná?

Více informací

Článek v .pdf

Portál COVID-19: Statistiku ukazuje každý, my nabízíme víc…

08.05.2020

Stránek zobrazujících statistiky COVID-19 je celá řada. Nic nového... TOVEK vytvořil portál, který názorně ukazuje, jak efektivně a snadno využít sílu analytických nástrojů platformy TOVEK. Pokud Vás toto téma zajímá, podívejte se na covid.tovek.cz. Na jednom místě najdete přehledně aktuální informace o Covid-19, odkazy na články z českých médií, příspěvky z twitteru a poznatkovou bázi o projektu Covid-19.

Více informací

Napsali o nás ComputerWorld - Role AI v podpoře strategického rozhodování

30.04.2020

Pandemie COVID 19 výrazně ovlivnila světovou ekonomiku. Karanténa urychlila elektronizaci v mnoha oblastech. Věci, které se zdály být dříve složité, najednou fungují během pár dní: práce z domova, telekonference, e recepty. Napadlo mne, zda lze vůbec nalézt strategii, která obstojí v době nepředvídatelných změn…

Článek v .pdf

Napsali o nás: ComputerWorld - Bude koronavirus impulzem k zavedení K governmentu?

30.03.2020

Kdo má odpovědnost a na kom závisí životy druhých, musí umět velet. Velet a dělat chybná rozhodnutí je vždy lepší než vyčkávat a ponechat místo pro vznik strachu a chaosu. Dělat rozhodnutí v situacích, které jsou zcela nové, a nenechat na sobě znát, že si nevím rady. To je vlastnost každého dobrého vůdce.

Článek v .pdf

Miroslav Nečas - Role AI v podpoře strategického rozhodování

26.03.2020

Napadlo mne, zda lze vůbec nalézt strategii, která obstojí v době nepředvídatelných změn. A jestli například umělá inteligence může být tím, co v takové situaci pomůže. A tak jsem si to vyzkoušel na analýze aktuální situace kolem onemocnění COVID¬19 a pokusil jsem se to srovnat s dalšími technikami analýzy informací. Vážněji jsem se začal o koronavirus zajímat po tiskové konferenci MZČR 26. 1. 2020 na Letišti VH. Zajímalo mne, jaké informace byly v té době k dispozici v médiích…

Článek v .pdf

Napsali o nás: Review pro obranný a bezpečnostní průmysl

28.01.2020

Topíme se v informacích, ale hladovíme po znalostech! je známá citace Johna Nashbitta z jeho knihy Megatrends, která vyšla již v roce 1982. Tento výrok je stále aktuálnější a není tedy divu, že se naděje upírají k využití umělé inteligence. To má jistě své opodstatnění v případech, kdy se jedná o řešení standardních situací a kde je k dispozici velké množství konzistentních dat…

Více informací

Článek v .pdf

Nová verze Analyst´s Notebook

15.01.2020

Na českém trhu jsme zahájili distribuci české verze produktu IBM i2 Analyst´s Notebook 9.2.1. Instalační soubor naleznete ke stažení v sekci Technická podpora.

Více informací

Security World - Stavíme brány ke znalostem

25.11.2019

Topíme se v informacích, ale hladovíme po znalostech! je známá citace Johna Nashbitta z jeho knihy Megatrends, která vyšla již v roce 1982. Tento výrok je stále aktuálnější a není tedy divu, že se naděje informacemi zahlcených manažerů upírají k využití umělé inteligence (AI).

Celý článek v PDF

Případová studie “Každý má svá tajemství” získala hlavní cenu

14.11.2019

Redakce CIO Business Worldu vyhlašuje již 14. ročník prestižní soutěže o nejlepší případovou studii roku. Myšlenkou této soutěže je poukázat na zajímavé ICT projekty, které byly úspěšně realizovány v různých odvětvích českých i zahraničních firem a institucích. TOVEK přihlásil případovou studii s názvem Každý má svá tajemství, která popisuje nasazení analytického systému za účelem vyhodnocování personálních rizik. Doufali jsme, že uspějeme v některé z kategorií. Fakt, že si odnášíme hlavní cenu, překonal naše očekávání.

Případová studie PDF

Více o řešení

Konference Call Centra“

13.11.2019

TOVEK jako hrdý partner podpořil 19. ročník konference Call Centra - Zákaznická spokojenost v dynamické době. Hlavním tématem konference byl vývoj oboru, který je závislý na lidech i technologiích. Účastníci probírali s odborníky v oboru současné trendy, otázky kvality a efektivity práce v kontaktních centrech.

Více informací

Seminář „Od dat ke znalostem II“

07.11.2019

Dne 28. 11.2019 mate možnost vyslechnout naši přednášku na semináři AFCEA PS Intelligence. Cílem semináře je podporovat budování a rozvoj schopností v oblasti Intelligence a to především v obraném a bezpečnostním segmentu. Je určen především pro zpravodajce/analytiky. Zajímavý bude ovšem pro každého, koho zajímá oblast analýzy dat.

Více informací

Napsali o nás Reflex – Mozek bude bez šance

02.11.2019

V Praze proběhla před časem vědecká konference na téma umělé inteligence. O tom, co to vlastně umělá inteligence je a jaké jsou její vyhlídky jsme mluvili s Tomášem Vejlupkem, prezidentem spolecnosti TOVEK, a Olgou Afanasjevou, ředitelkou společnosti GoodAI, dvěma špičkovými odborníky v tomto oboru.

Stáhnout v PDF

Napsali o nás – ComputerWorld – Důvěřuj AI prověřuj

30.10.2019

Podíl automatizace narůstá ve všech odvětvích a stejně tak je tomu i v oblasti bezpečnosti. Systémy využívající umělou inteligenci (AI) se v segmentu bezpečnosti objevily již před několika lety. Nyní již téměř každý detekční systém uvádí, že využívá AI, typicky jde o strojové učení. S příchodem umělé inteligence by se mohlo zdát, že lidé již brzy nebudou potřeba. Je tomu opravdu tak?

Stáhnout v PDF

TOVEK Academy On-line

25.10.2019

Nový e-learning určený pro všechny uživatele s aktivní technickou podporou nabízí návody a kurzy pro začínající i pokročilé uživatele, nebo pro specifické skupiny a řešení konkrétní problematiky. Buďte neustále v obraze o všech připravovaných seminářích, školeních a workshopech.

Přihlášení zde

Nová verze Tovek Server

21.10.2019

Probíhá distribuce nové verze Tovek Server 6.10. Zákazníkům s aktivní technickou podporou budou nové verze dodány.

Více informací

Nová verze Tovek Tools

16.10.2019

K dispozici je nová verze Tovek Tools 7.6. Instalační soubor a popis novinek jsou k dispozici v části technické podpory.

Více informací

Nová verze Analyst´s Notebook

11.09.2019

Na českém trhu jsme zahájili distribuci české verze produktu IBM i2 Analyst´s Notebook 9.2.0. Instalační soubor naleznete ke stažení v sekci Technická podpora.

Více informací

Napsali o nás

03.09.2019

Redakce časopisu Knihovna plus vydal zprávu o konferenci "Má mozek ještě šanci?"

Více informací

Bojujeme o titul nejlepší případové studie roku

24.08.2019

Redakce CIO Business Worldu vyhlašuje již 14. ročník prestižní soutěže o nejlepší případovou studii roku. Myšlenkou této soutěže je poukázat na zajímavé ICT projekty, které byly úspěšně realizovány v různých odvětvích českých i zahraničních firem a institucích. TOVEK přihlásil případovou studii s názvem Každý má svá tajemství. Studie popisuje nasazeni analytického systému za účelem vyhodnocování personálních rizik.

Případová studie PDF

Více o řešení

Nová verze iBase

18.06.2019

Na českém trhu jsme zahájili distribuci české verze produktu IBM i2 iBase 8.9.13. Instalační soubor naleznete ke stažení v sekci Technická podpora.

Více informací

Digitální sborník konference Má mozek ještě sanci?

01.06.2019

Digitální sborník konference, kde naleznete prezentace, fotografie a příspěvky partnerů konference.

Více informací

Účastnili jsme se NITEC19 – NATO and the High North Technology Ultramarathon

24.05.2019

V Oslu se ve dnech 20.-22.května uskutečnila konference NITEC19. TOVEK se aktivně účastnil jako jeden z partnerů konference.

Více informací

Konference ROVNOVÁHA = DÁVAT A DostÁVAT

16.05.2019

Ve středu 15. Května v Brně vystoupila s přednáškou naše Sales Consultantka Naďa Weiserová. V prezentaci příhodně nazvané „Jak se do call centra volá, tak se z něj ozývá!” představila možnosti využití hlasové analytiky včetně praktické ukázky. 12 řečníků, 115 účastníků a 8 hodin inspirace a networkingu. Už dnes se těšíme na pokračování na Slovensku v únoru 2020 a za rok zase v Brně.

Článek CIO BUSINESS WORLD - Umělá inteligence – dáte si AI nebo tofu?

11.05.2019

Rychlý vývoj umělé inteligence přitahuje zájem firem, které vnímají AI jako cestu k udržení konkurenceschopnosti na globálních trzích. Strategické vedení firem i řady států po- važuje AI za jednu z nejdůležitějších „general purpose“ technologií budoucnosti. V ČR vznikla Platforma pro umělou inteligenci v rámci Svazu průmyslu a dopravy, připravuje se Národ- ní strategie podpory rozvoje a implementace AI.

Stáhnout v PDF

Článek COMPUTERWORLD - Má mozek ještě šanci?

24.04.2019

Budeme se umět rozhodovat bez pomoci „asistentů“? Na základě čeho nám k rozhodnutí budou „asistenti“ pomáhat? Co má společného „asistent“ v podobě člověka a v podobě umělé inteligence? Tak právě potřeba hledat a dávat odpovědi na tyto otázky byla motivem k rozhodnutí vytvořit platformu „Má mozek ještě šanci“ a zahájit její činnost konferencí s podtitulem: Vše, co jste chtěli vědět o umělé inteligenci (a báli jste se zeptat).

Stáhnout v PDF

Článek CIO BUSINESS WORLD - AI potřebuje správné informace

12.04.2019

Dvě společnosti, které se zabývají oblastí AI, každá jiným způsobem. Tovek vyvíjí profesionální nástroje, které pomáhají najít, pochopit a využít informace k podpoře rozhodování. Umělá inteligence má potenciál stát se v budoucnu jedním z dalších nástrojů, který bude manažerům pomáhat činit správná rozhodnutí.

Stáhnout v PDF

Konference ROVNOVÁHA = DÁVAT A DostÁVAT

09.04.2019

Zúčastníme se 16. Santia konference ROVNOVÁHA = DÁVAT A DostÁVAT, která se koná 15.5.2019 v Brně. Se svou přednáškou vystoupí naše Sales Consultantka Naďa Weiserová. V prezentaci příhodně nazvané „Jak se do call centra volá, tak se z něj ozývá!” se zaměří na využití hlasové analytiky včetně praktické ukázky.

Více informací

Seminář Nábory a odchody zaměstnanců

23.03.2019

Zúčastnili jsme se semináře Nábory a odchody zaměstnanců. Toto téma je pro nás zajímavé zejména z hlediska analytiky HR dat a využití AI.

Více informací

Konference Zákazník 2030

22.03.2019

Zúčastnili jsme se konference Zákazník 2030. Protože se neustále snažíme zlepšovat a držet krok s trhem. Přišli jsme diskutovat o tom, jak se mění zákazníci, jejich chování, potřeby a očekávání. Velice si vážíme Vaší přízně a uděláme vše pro to, abychom naplnili veškerá očekávání.

Více informací

Nová verze Tovek Web Client

21.02.2019

Byla zahájena distribuce nové verze Tovek Web Client verze 7.1. Zákazníkům s aktivní technickou podporou bude na vyžádání nová verze implementována.

Zahájen předprodej vstupenek na konferenci Má mozek ještě šanci

08.02.2019

Umělá inteligence (AI) je dnes jedním z hlavních témat, které vyvolává řadu očekávání i obav. Hlavní diskuse se vedou o využívání umělé inteligence v oblastech, kde bude podporovat či nahrazovat rozhodování člověka. Protože je s tím spojeno mnoho otázek technologických, byznysových, legislativních ale i ryze lidských.

Více informací

Nová verze Analyst´s Notebook

07.02.2019

Na českém trhu jsme zahájili distribuci české verze produktu IBM i2 Analyst´s Notebook 9.1.1. Instalační soubor naleznete ke stažení v sekci Technická podpora.

Více informací

Magie v call centrech

06.02.2019

Zúčastnili jsme se 1. ročníku konference: MAGIE V CALL CENTRECH v Bratislavě. Rádi jsme se zde opět potkali s našimi milými zákazníky a partnery. Děkujeme také za zajímavou prezentaci Martina Krištofa z innogy o využití analytických nástrojů Tovek na problematice kontaktního centra a využití hlasové analytiky.

Více informací

Fotografie z akce

Kybernetická bezpečnost není pouze ochrana informací

03.02.2019

V roce 2017 jsme všichni implementovali SIEM systémy a zaváděli SOC. Loňský rok jsme horečně sháněli pověřence a prováděli GDPR audity. V roce 2019 bude hlavním tématem problematika řízení dodavatelského řetězce...

Stáhnout v PDF

Článek CFOworld: Rozhodujme se lépe a zodpovědněji

02.02.2019

Rozhodujeme se každodenně, děláme rozhodnutí triviální i taková, která mají dalekosáhlé dopady. Důležitá rozhodnutí děláme zpravidla na základě neúplných informací, v časové tísni a pod nátlakem různých zájmových skupin.

Stáhnout v PDF

Článek ComputerWorld: Hlasové analýzy druhé generace

01.02.2019

Hlasové analýzy jsou nástrojem, který poskytuje detailní orientaci v provozu kontaktního centra. Automaticky vyhodnocují veškerou komunikaci a poskytují ucelený přehled o struktuře provozu. Umožňují identifikovat potřeby klientů, kontrolovat kvalitu práce operátorů, vytipovat prodejní příležitosti i hovory, které vyžadují okamžitou zpětnou vazbu.

Stáhnout v PDF

Kulatý stůl: GDPR je nejčtenějším článkem Resseler magazínu za rok 2019

07.01.2019

Odborný časopis Resseler magazín zveřejnil TOP 10 nejčtenějších článků minulého roku. Tovek uspořádal diskuzi formou kulatého stolu; ústředním tématem se stalo GDPR. Setkali se zde lidé, kteří GDPR rozumějí a ti, co ho řeší. Článek který vznikl na základě tohoto setkání se stal nejčtenějším článkem roku 2019. Vidělo jej více než 6600 čtenářů.

Více informací

Řešení Tovek Hlasové analýzy 2.0 se stalo IT produktem roku 2018

21.11.2018

Dalšímu z řešení platformy Tovek se podařilo obhájit loňské vítězství. Ve dvanáctém ročníku soutěže IT produkt roku 2018, kterou vyhlašuje redakce magazínu Computerworld, zvítězilo řešení Tovek Hlasové analýzy 2.0. TOVEK se tak pyšní dalším prestižním oceněním „IT produkt roku 2018“.

Stáhnout v PDF

Nová verze Tovek Tools

08.11.2018

K dispozici je nová verze Tovek Tools 7.5.2. Instalační soubor a popis novinek jsou k dispozici v části technické podpory.

Více informací

Nová verze Tovek Server

08.11.2018

Probíhá distribuce nové verze Tovek Server 6.9.2. Zákazníkům s aktivní technickou podporou budou nové verze dodány.

Více informací

IT produkt roku 2018

01.11.2018

Řešení Tovek Hlasové analýzy 2.0 postoupilo do finále třetího kola soutěže IT produkt roku 2018, kterou vyhlašuje redakce magazínu Computerworld. Získalo tak prestižní ocenění „IT produkt roku 2018“.

Nová verze Analyst´s Notebook

22.10.2018

Na českém trhu jsme zahájili distribuci české verze produktu IBM i2 Analyst´s Notebook 9.1.0. Instalační soubor naleznete ke stažení v sekci Technická podpora.

Více informací

Future Forces Forum

08.10.2018

17. - 19. října vás zveme k návštěvě expozice TOVEK na výstavě Future Forces Exhibition hala 4, stánek 480 - Cyber Pavilion, konané v rámci FUTURE FORCES FORUM v Praze. V rámci biometrické konference vystoupí Mirek Nečas s příspěvkem na téma propojení střípků informací ze zákonných odposlechů pomocí hlasové biometrie.

Více informací

Má mozek ještě šanci?

01.10.2018

Připravujeme konferenci na téma: Má mozek ještě šanci, která se bude zabývat umělou inteligencí a jejími současnými možnostmi. Máte-li otázky ohledně umělé inteligence,obáváte se jejího nástupu, či hledáte způsob jak ji využít ve vašem businessu, rezervujte si datum 14. 5. 2019! Konference proběhne v Praze v hotelu Don Giovanni.

Více informací

Hlasové analýzy 2.0

21.09.2018

V druhé generaci hlasových analýz jsme propojili obsah hovoru s informacemi o toku řeči (rychlost řeči, aktivita a reakční doba řečníků, skákání do řeči, ticha v hovoru atd.). Díky tomu nyní můžete odlišit přitakávání od nesouhlasu, nebo poznat, na které otázky operátoři neznají odpověď a kolik času stojí zadávání informací do systému.

Více informací

Nová verze Tovek Tools

19.07.2018

K dispozici je nová verze Tovek Tools 7.5.1. Instalační soubor a popis novinek jsou k dispozici v části technické podpory.

Více informací

Nová verze Tovek Server

19.07.2018

Probíhá distribuce nové verze Tovek Server 6.9.1. Zákazníkům s aktivní technickou podporou budou nové verze dodány.

Více informací

Workshop GDPR v Praze

05.04.2018

Přihlaste se na Workshop GDPR – Co se skrývá v šedých datech, který se bude konat dne 12. 4. 2018 v Praze. Součástí bude i praktická ukázka využití nástrojů Tovek k naplňování povinností plynoucích ze směrnice GDPR, ale zároveň i k něčemu skutečně užitečnému – efektivnímu využívání šedých dat v organizaci. Tento workshop je určen pro právníky.

Toveking

26.03.2018

Zveme vás na další Toveking, který se uskuteční ve středu 28.3. 2018. Tématem je: Indexace e-mailů a časová analýza.

Nová verze Analyst´s Notebook

13.03.2018

Na českém trhu jsme zahájili distribuci české verze produktu IBM i2 Analyst´s Notebook 9.0.7. Instalační soubor naleznete ke stažení v sekci Technická podpora.

Více informací

Toveking

20.02.2018

V pondělí 26.2.2018 se pro velký zájem uskuteční Toveking opět na téma: GDPR aneb rozpoznávání osobních údajů v nestrukturovaných datech + vytvoření šablony indexu pro opakované analytické úlohy. Přijďte s námi prodiskutovat možnosti, jak se vyrovnat s blížícím se nařízením EU.

Toveking

24.01.2018

Zveme vás na další Toveking, který se uskuteční ve středu 31.1. 2018 v Praze. Lednovým tématem bude: GDPR aneb rozpoznávání osobních údajů v nestrukturovaných datech + vytvoření šablony indexu pro opakované analytické úlohy. Jedná se o neformální setkání pro všechny z vás, kteří by s námi rádi prodiskutovali možnosti, jak nejlépe řešit analytické úlohy, které potřebujete, a pro všechny z vás, kteří by se s námi chtěli podělit o své zkušenosti či nám chtěli přinést zajímavé podněty.

Nová verze Tovek Tools

17.01.2018

K dispozici je nová verze Tovek Tools 7.5. Instalační soubor a popis novinek jsou k dispozici v části technické podpory.

Více informací

Nová verze Tovek Server

17.01.2018

Probíhá distribuce nové verze Tovek Server 6.9. Zákazníkům s aktivní technickou podporou budou nové verze dodány.

Více informací

Nová verze Tovek Web Client

17.01.2018

Byla zahájena distribuce nové verze Tovek Web Client verze 7.0. Zákazníkům s aktivní technickou podporou bude na vyžádání nová verze implementována.

PF 2018

21.12.2017

Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme mnoho úspěchů v novém roce.

Stáhnout v PDF

Vyhráli jsme IT produkt roku

04.12.2017

Produkt Tovek GDPR Tools vyhrál cenu IT produkt roku v kategorii řešení pro GDPR.

Vyhráli jsme Případovou studii roku

03.12.2017

Případová studie Využití hlasové analytiky Tovek v kontaktním centru innogy vyhrála cenu za inovace.

Stáhnout PDF

Konference Big Data 6.12.2017

30.11.2017

Přijďte se podívat na naši přednášku a stánek na konferenci o Big Data: Data jako motor vašeho byznysu, která proběhne dne 6.12.2017 v Konferenčním centru City, Praha 4. Naše přednáška na téma: Máte již dobře vyzbrojeného syntetika? bude v dopoledních hodinách.

Více informací o konferenci

Workshop GDPR v Praze

27.11.2017

Přihlaste se na Workshop GDPR – Co se skrývá v šedých datech, který se bude konat dne 4. 12. 2017 v Praze. Součástí bude i praktická ukázka využití nástrojů Tovek k naplňování povinností plynoucích ze směrnice GDPR, ale zároveň i k něčemu skutečně užitečnému – efektivnímu využívání šedých dat v organizaci.

Přihlaste se

Workshop GDPR v Brně

10.11.2017

Přihlaste se na Workshop GDPR – Co se skrývá v šedých datech, který se bude konat dne 24. 11. 2017 v Brně. Součástí bude i praktická ukázka využití nástrojů Tovek k naplňování povinností plynoucích ze směrnice GDPR, ale zároveň i k něčemu skutečně užitečnému – efektivnímu využívání šedých dat v organizaci.

Přihlaste se

Využijte GDPR ke změně

09.11.2017

Článek na téma GDPR ve vztahu k šedým datům, jehož autory jsou Tomáš Vejlupek, prezident společnosti TOVEK a Pavel Virág, advokát a specialista na ochranu osobních údajů, vyšel v listopadu v časopise Computerworld.

Celý článek

Cyber Security konference 14.11.

07.11.2017

Přijďte se podívat na naši přednášku a stánek na konferenci Cyber Security, která proběhne dne 14.11.2017 v Konferenčním centru City, Praha 4. Naši přednášku na téma: Co se skrývá v šedých datech? si můžete poslechnout od 11.30 hod.

Více informací o konferenci

Specialista technické podpory

24.10.2017

Hledáme nového kolegu/kolegyni pro posílení týmu technické podpory. Pozice je vhodná i pro šikovného absolventa, který se zajímá o práci v IT.

Více informací

Toveking

23.10.2017

Přijďte na další Toveking, který se uskuteční dne 30.10. 2017 v Praze. Tentokrát na téma: Tvorba vizualizačního indexu + Discovery Base. Jedná se o neformální setkání pro všechny z vás, kteří by s námi rádi prodiskutovali možnosti, jak nejlépe řešit analytické úlohy, které potřebujete, a pro všechny z vás, kteří by se s námi chtěli podělit o své zkušenosti či nám chtěli přinést zajímavé podněty.

Odpověď je pouze tak dobrá, jak dobrá je otázka

06.10.2017

Přečtěte si rozhovor se zakladateli společnosti TOVEK, Tomášem Vejlupkem a Bořivojem Kostkou, který dne 27.9.2017 vyšel ve speciálu Computerworldu – Hvězdy českého ICT.

Celý článek

Středeční Toveking - GDPR

06.09.2017

Přijďte na druhý Středeční Toveking, který se uskuteční dne 13. 9. 2017 v Praze. Tentokrát na téma Tovek   GDPR - využití nástrojů Tovek k naplňování povinností plynoucích ze směrnice GDPR, ale zároveň i k něčemu skutečně užitečnému – efektivní využívání šedých dat v organizaci.

Nová verze Analyst's Notebook

05.09.2017

Zahájili jsme distribuci české verze produktu IBM i2 Analyst's Notebook 9.0.6. Instalační soubor naleznete ke stažení v sekci Technická podpora.

Více informací

Případová studie - využití hlasové analytiky Tovek v kontaktním centru innogy

28.08.2017

Podívejte se na úspěšné nasazení technologie Tovek v kontaktním centru. Případovou studii naleznete prostřednictvím tohoto odkazu:CS-2017-Tovek.
K problematice kontaktních center jsme již v minulosti uspořádali kulatý stůl. Přečtěte si článek, který v souvislosti s tímto kulatým stolem vyšel v časopise Professional Computing a Reseller Magazine.

Celý článek

Tovek je odborným partnerem kybernetické soutěže pro středoškoláky

22.08.2017

Díky této soutěži je možné zavčas rozpoznat a dále rozvíjet budoucí odborníky na tuto problematiku.

Více informací

Středeční Toveking

12.06.2017

Přijďte se podívat na Středeční Toveking, který se uskuteční dne 28.6.2017 v Praze. Jedná se o neformální setkání pro všechny z Vás, kteří by s námi rádi prodiskutovali možnosti, jak nejlépe řešit analytické úlohy, které potřebujete, a pro všechny z Vás, kteří by se s námi chtěli podělit o své zkušenosti či nám chtěli přinést zajímavé podněty.

ISS Praha

01.06.2017

Přijďte se podívat na naši přednášku a náš stánek na ISS Praha, jež probíhá ve dnech 13.-15.6.2017. Naši přednášku na téma Building knowledge from multisource data si můžete vyslechnout dne 14.6. od 9.30 hod.

Nová verze Tovek Server

23.05.2017

Probíhá distribuce nové verze Tovek Server 6.8.2. Zákazníkům s aktivní technickou podporou budou nové verze dodány.

Nová verze Tovek Tools

18.05.2017

K dispozici je nová verze Tovek Tools 7.4.2. Instalační soubor a popis novinek jsou k dispozici v části technické podpory.

IDET

16.05.2017

Navštivte nás ve dnech 31.5. – 2.6.2017 v Kybernetickém pavilonu na IDETu v Brně.

Týden inovací

12.05.2017

Navštivte náš stánek na inovačním veletrhu v Praze, a to ve dnech 26. – 27.5.2017.

Více informací

Vyznejte se v obsahu Vašich hovorů – 11.5. seminář v Brně

24.04.2017

Rádi bychom Vás srdečně pozvali na snídaňové setkání s prezentací platformy Tovek pro kontaktní centra, která Vám umožní vyznat se v příchozím provozu, zefektivní kontrolu kvality a umožní operativně řídit odchozí kampaně. Obsahuje technologii pro automatický převod řeči na text a dokáže rozpoznat téma hovoru. Součástí prezentace je praktická ukázka v českém jazyce, podělíme se s vámi o zkušenosti z nasazení v kontaktních centrech v České republice i na Slovensku. Seminář proběhne ve čtvrtek 11. května 2017 od 9.00 do 11.15 v konferenční místnosti hotelu Holiday Inn Brno (Křížkovského 20, 603 00 Brno). Zaregistrujte se ještě dnes na seminar@tovek.cz