Nejnovější dění v Toveku

Nová verze Tovek Tools

16.06.2020

K dispozici je nová verze Tovek Tools 7.6.2. Instalační soubor a popis novinek jsou k dispozici v části technické podpory.

Více informací

Nová verze Tovek Server

16.06.2020

Probíhá distribuce nové verze Tovek Server 6.10.2. Zákazníkům s aktivní technickou podporou budou nové verze dodány.

Více informací

Nová verze Tovek Web Client

16.06.2020

Byla zahájena distribuce nové verze Tovek Web Client verze 7.2.3. Zákazníkům s aktivní technickou podporou bude na vyžádání nová verze implementována.

Portál COVID-19: Statistiku ukazuje každý, my nabízíme víc…

08.05.2020

Stránek zobrazujících statistiky COVID-19 je celá řada. Nic nového... TOVEK vytvořil portál, který názorně ukazuje, jak efektivně a snadno využít sílu analytických nástrojů platformy TOVEK. Pokud Vás toto téma zajímá, podívejte se na covid.tovek.cz. Na jednom místě najdete přehledně aktuální informace o Covid-19, odkazy na články z českých médií, příspěvky z twitteru a poznatkovou bázi o projektu Covid-19.

Více informací

Napsali o nás ComputerWorld - Role AI v podpoře strategického rozhodování

30.04.2020

Pandemie COVID 19 výrazně ovlivnila světovou ekonomiku. Karanténa urychlila elektronizaci v mnoha oblastech. Věci, které se zdály být dříve složité, najednou fungují během pár dní: práce z domova, telekonference, e recepty. Napadlo mne, zda lze vůbec nalézt strategii, která obstojí v době nepředvídatelných změn…

Článek v .pdf

Napsali o nás: ComputerWorld - Bude koronavirus impulzem k zavedení K governmentu?

30.03.2020

Kdo má odpovědnost a na kom závisí životy druhých, musí umět velet. Velet a dělat chybná rozhodnutí je vždy lepší než vyčkávat a ponechat místo pro vznik strachu a chaosu. Dělat rozhodnutí v situacích, které jsou zcela nové, a nenechat na sobě znát, že si nevím rady. To je vlastnost každého dobrého vůdce.

Článek v .pdf

Miroslav Nečas - Role AI v podpoře strategického rozhodování

26.03.2020

Napadlo mne, zda lze vůbec nalézt strategii, která obstojí v době nepředvídatelných změn. A jestli například umělá inteligence může být tím, co v takové situaci pomůže. A tak jsem si to vyzkoušel na analýze aktuální situace kolem onemocnění COVID¬19 a pokusil jsem se to srovnat s dalšími technikami analýzy informací. Vážněji jsem se začal o koronavirus zajímat po tiskové konferenci MZČR 26. 1. 2020 na Letišti VH. Zajímalo mne, jaké informace byly v té době k dispozici v médiích…

Článek v .pdf

Napsali o nás: Review pro obranný a bezpečnostní průmysl

28.01.2020

Topíme se v informacích, ale hladovíme po znalostech! je známá citace Johna Nashbitta z jeho knihy Megatrends, která vyšla již v roce 1982. Tento výrok je stále aktuálnější a není tedy divu, že se naděje upírají k využití umělé inteligence. To má jistě své opodstatnění v případech, kdy se jedná o řešení standardních situací a kde je k dispozici velké množství konzistentních dat…

Více informací

Článek v .pdf

Nová verze Analyst´s Notebook

15.01.2020

Na českém trhu jsme zahájili distribuci české verze produktu IBM i2 Analyst´s Notebook 9.2.1. Instalační soubor naleznete ke stažení v sekci Technická podpora.

Více informací

Security World - Stavíme brány ke znalostem

25.11.2019

Topíme se v informacích, ale hladovíme po znalostech! je známá citace Johna Nashbitta z jeho knihy Megatrends, která vyšla již v roce 1982. Tento výrok je stále aktuálnější a není tedy divu, že se naděje informacemi zahlcených manažerů upírají k využití umělé inteligence (AI).

Celý článek v PDF

Případová studie “Každý má svá tajemství” získala hlavní cenu

14.11.2019

Redakce CIO Business Worldu vyhlašuje již 14. ročník prestižní soutěže o nejlepší případovou studii roku. Myšlenkou této soutěže je poukázat na zajímavé ICT projekty, které byly úspěšně realizovány v různých odvětvích českých i zahraničních firem a institucích. TOVEK přihlásil případovou studii s názvem Každý má svá tajemství, která popisuje nasazení analytického systému za účelem vyhodnocování personálních rizik. Doufali jsme, že uspějeme v některé z kategorií. Fakt, že si odnášíme hlavní cenu, překonal naše očekávání.

Případová studie PDF

Více o řešení

Konference Call Centra“

13.11.2019

TOVEK jako hrdý partner podpořil 19. ročník konference Call Centra - Zákaznická spokojenost v dynamické době. Hlavním tématem konference byl vývoj oboru, který je závislý na lidech i technologiích. Účastníci probírali s odborníky v oboru současné trendy, otázky kvality a efektivity práce v kontaktních centrech.

Více informací

Seminář „Od dat ke znalostem II“

07.11.2019

Dne 28. 11.2019 mate možnost vyslechnout naši přednášku na semináři AFCEA PS Intelligence. Cílem semináře je podporovat budování a rozvoj schopností v oblasti Intelligence a to především v obraném a bezpečnostním segmentu. Je určen především pro zpravodajce/analytiky. Zajímavý bude ovšem pro každého, koho zajímá oblast analýzy dat.

Více informací

Napsali o nás Reflex – Mozek bude bez šance

02.11.2019

V Praze proběhla před časem vědecká konference na téma umělé inteligence. O tom, co to vlastně umělá inteligence je a jaké jsou její vyhlídky jsme mluvili s Tomášem Vejlupkem, prezidentem spolecnosti TOVEK, a Olgou Afanasjevou, ředitelkou společnosti GoodAI, dvěma špičkovými odborníky v tomto oboru.

Stáhnout v PDF

Napsali o nás – ComputerWorld – Důvěřuj AI prověřuj

30.10.2019

Podíl automatizace narůstá ve všech odvětvích a stejně tak je tomu i v oblasti bezpečnosti. Systémy využívající umělou inteligenci (AI) se v segmentu bezpečnosti objevily již před několika lety. Nyní již téměř každý detekční systém uvádí, že využívá AI, typicky jde o strojové učení. S příchodem umělé inteligence by se mohlo zdát, že lidé již brzy nebudou potřeba. Je tomu opravdu tak?

Stáhnout v PDF

TOVEK Academy On-line

25.10.2019

Nový e-learning určený pro všechny uživatele s aktivní technickou podporou nabízí návody a kurzy pro začínající i pokročilé uživatele, nebo pro specifické skupiny a řešení konkrétní problematiky. Buďte neustále v obraze o všech připravovaných seminářích, školeních a workshopech.

Přihlášení zde

Nová verze Tovek Server

21.10.2019

Probíhá distribuce nové verze Tovek Server 6.10. Zákazníkům s aktivní technickou podporou budou nové verze dodány.

Více informací

Nová verze Tovek Tools

16.10.2019

K dispozici je nová verze Tovek Tools 7.6. Instalační soubor a popis novinek jsou k dispozici v části technické podpory.

Více informací

Nová verze Analyst´s Notebook

11.09.2019

Na českém trhu jsme zahájili distribuci české verze produktu IBM i2 Analyst´s Notebook 9.2.0. Instalační soubor naleznete ke stažení v sekci Technická podpora.

Více informací

Napsali o nás

03.09.2019

Redakce časopisu Knihovna plus vydal zprávu o konferenci "Má mozek ještě šanci?"

Více informací

Bojujeme o titul nejlepší případové studie roku

24.08.2019

Redakce CIO Business Worldu vyhlašuje již 14. ročník prestižní soutěže o nejlepší případovou studii roku. Myšlenkou této soutěže je poukázat na zajímavé ICT projekty, které byly úspěšně realizovány v různých odvětvích českých i zahraničních firem a institucích. TOVEK přihlásil případovou studii s názvem Každý má svá tajemství. Studie popisuje nasazeni analytického systému za účelem vyhodnocování personálních rizik.

Případová studie PDF

Více o řešení

Nová verze iBase

18.06.2019

Na českém trhu jsme zahájili distribuci české verze produktu IBM i2 iBase 8.9.13. Instalační soubor naleznete ke stažení v sekci Technická podpora.

Více informací

Digitální sborník konference Má mozek ještě sanci?

01.06.2019

Digitální sborník konference, kde naleznete prezentace, fotografie a příspěvky partnerů konference.

Více informací

Účastnili jsme se NITEC19 – NATO and the High North Technology Ultramarathon

24.05.2019

V Oslu se ve dnech 20.-22.května uskutečnila konference NITEC19. TOVEK se aktivně účastnil jako jeden z partnerů konference.

Více informací

Konference ROVNOVÁHA = DÁVAT A DostÁVAT

16.05.2019

Ve středu 15. Května v Brně vystoupila s přednáškou naše Sales Consultantka Naďa Weiserová. V prezentaci příhodně nazvané „Jak se do call centra volá, tak se z něj ozývá!” představila možnosti využití hlasové analytiky včetně praktické ukázky. 12 řečníků, 115 účastníků a 8 hodin inspirace a networkingu. Už dnes se těšíme na pokračování na Slovensku v únoru 2020 a za rok zase v Brně.

Článek CIO BUSINESS WORLD - Umělá inteligence – dáte si AI nebo tofu?

11.05.2019

Rychlý vývoj umělé inteligence přitahuje zájem firem, které vnímají AI jako cestu k udržení konkurenceschopnosti na globálních trzích. Strategické vedení firem i řady států po- važuje AI za jednu z nejdůležitějších „general purpose“ technologií budoucnosti. V ČR vznikla Platforma pro umělou inteligenci v rámci Svazu průmyslu a dopravy, připravuje se Národ- ní strategie podpory rozvoje a implementace AI.

Stáhnout v PDF

Článek COMPUTERWORLD - Má mozek ještě šanci?

24.04.2019

Budeme se umět rozhodovat bez pomoci „asistentů“? Na základě čeho nám k rozhodnutí budou „asistenti“ pomáhat? Co má společného „asistent“ v podobě člověka a v podobě umělé inteligence? Tak právě potřeba hledat a dávat odpovědi na tyto otázky byla motivem k rozhodnutí vytvořit platformu „Má mozek ještě šanci“ a zahájit její činnost konferencí s podtitulem: Vše, co jste chtěli vědět o umělé inteligenci (a báli jste se zeptat).

Stáhnout v PDF

Článek CIO BUSINESS WORLD - AI potřebuje správné informace

12.04.2019

Dvě společnosti, které se zabývají oblastí AI, každá jiným způsobem. Tovek vyvíjí profesionální nástroje, které pomáhají najít, pochopit a využít informace k podpoře rozhodování. Umělá inteligence má potenciál stát se v budoucnu jedním z dalších nástrojů, který bude manažerům pomáhat činit správná rozhodnutí.

Stáhnout v PDF

Konference ROVNOVÁHA = DÁVAT A DostÁVAT

09.04.2019

Zúčastníme se 16. Santia konference ROVNOVÁHA = DÁVAT A DostÁVAT, která se koná 15.5.2019 v Brně. Se svou přednáškou vystoupí naše Sales Consultantka Naďa Weiserová. V prezentaci příhodně nazvané „Jak se do call centra volá, tak se z něj ozývá!” se zaměří na využití hlasové analytiky včetně praktické ukázky.

Více informací

Seminář Nábory a odchody zaměstnanců

23.03.2019

Zúčastnili jsme se semináře Nábory a odchody zaměstnanců. Toto téma je pro nás zajímavé zejména z hlediska analytiky HR dat a využití AI.

Více informací

Konference Zákazník 2030

22.03.2019

Zúčastnili jsme se konference Zákazník 2030. Protože se neustále snažíme zlepšovat a držet krok s trhem. Přišli jsme diskutovat o tom, jak se mění zákazníci, jejich chování, potřeby a očekávání. Velice si vážíme Vaší přízně a uděláme vše pro to, abychom naplnili veškerá očekávání.

Více informací

Nová verze Tovek Web Client

21.02.2019

Byla zahájena distribuce nové verze Tovek Web Client verze 7.1. Zákazníkům s aktivní technickou podporou bude na vyžádání nová verze implementována.

Zahájen předprodej vstupenek na konferenci Má mozek ještě šanci

08.02.2019

Umělá inteligence (AI) je dnes jedním z hlavních témat, které vyvolává řadu očekávání i obav. Hlavní diskuse se vedou o využívání umělé inteligence v oblastech, kde bude podporovat či nahrazovat rozhodování člověka. Protože je s tím spojeno mnoho otázek technologických, byznysových, legislativních ale i ryze lidských.

Více informací

Nová verze Analyst´s Notebook

07.02.2019

Na českém trhu jsme zahájili distribuci české verze produktu IBM i2 Analyst´s Notebook 9.1.1. Instalační soubor naleznete ke stažení v sekci Technická podpora.

Více informací

Magie v call centrech

06.02.2019

Zúčastnili jsme se 1. ročníku konference: MAGIE V CALL CENTRECH v Bratislavě. Rádi jsme se zde opět potkali s našimi milými zákazníky a partnery. Děkujeme také za zajímavou prezentaci Martina Krištofa z innogy o využití analytických nástrojů Tovek na problematice kontaktního centra a využití hlasové analytiky.

Více informací

Fotografie z akce

Kybernetická bezpečnost není pouze ochrana informací

03.02.2019

V roce 2017 jsme všichni implementovali SIEM systémy a zaváděli SOC. Loňský rok jsme horečně sháněli pověřence a prováděli GDPR audity. V roce 2019 bude hlavním tématem problematika řízení dodavatelského řetězce...

Stáhnout v PDF

Článek CFOworld: Rozhodujme se lépe a zodpovědněji

02.02.2019

Rozhodujeme se každodenně, děláme rozhodnutí triviální i taková, která mají dalekosáhlé dopady. Důležitá rozhodnutí děláme zpravidla na základě neúplných informací, v časové tísni a pod nátlakem různých zájmových skupin.

Stáhnout v PDF

Článek ComputerWorld: Hlasové analýzy druhé generace

01.02.2019

Hlasové analýzy jsou nástrojem, který poskytuje detailní orientaci v provozu kontaktního centra. Automaticky vyhodnocují veškerou komunikaci a poskytují ucelený přehled o struktuře provozu. Umožňují identifikovat potřeby klientů, kontrolovat kvalitu práce operátorů, vytipovat prodejní příležitosti i hovory, které vyžadují okamžitou zpětnou vazbu.

Stáhnout v PDF

Kulatý stůl: GDPR je nejčtenějším článkem Resseler magazínu za rok 2019

07.01.2019

Odborný časopis Resseler magazín zveřejnil TOP 10 nejčtenějších článků minulého roku. Tovek uspořádal diskuzi formou kulatého stolu; ústředním tématem se stalo GDPR. Setkali se zde lidé, kteří GDPR rozumějí a ti, co ho řeší. Článek který vznikl na základě tohoto setkání se stal nejčtenějším článkem roku 2019. Vidělo jej více než 6600 čtenářů.

Více informací

Řešení Tovek Hlasové analýzy 2.0 se stalo IT produktem roku 2018

21.11.2018

Dalšímu z řešení platformy Tovek se podařilo obhájit loňské vítězství. Ve dvanáctém ročníku soutěže IT produkt roku 2018, kterou vyhlašuje redakce magazínu Computerworld, zvítězilo řešení Tovek Hlasové analýzy 2.0. TOVEK se tak pyšní dalším prestižním oceněním „IT produkt roku 2018“.

Více informací

Stáhnout v PDF

Nová verze Tovek Tools

08.11.2018

K dispozici je nová verze Tovek Tools 7.5.2. Instalační soubor a popis novinek jsou k dispozici v části technické podpory.

Více informací

Nová verze Tovek Server

08.11.2018

Probíhá distribuce nové verze Tovek Server 6.9.2. Zákazníkům s aktivní technickou podporou budou nové verze dodány.

Více informací

IT produkt roku 2018

01.11.2018

Řešení Tovek Hlasové analýzy 2.0 postoupilo do finále třetího kola soutěže IT produkt roku 2018, kterou vyhlašuje redakce magazínu Computerworld. Získalo tak prestižní ocenění „IT produkt roku 2018“.

Nová verze Analyst´s Notebook

22.10.2018

Na českém trhu jsme zahájili distribuci české verze produktu IBM i2 Analyst´s Notebook 9.1.0. Instalační soubor naleznete ke stažení v sekci Technická podpora.

Více informací

Future Forces Forum

08.10.2018

17. - 19. října vás zveme k návštěvě expozice TOVEK na výstavě Future Forces Exhibition hala 4, stánek 480 - Cyber Pavilion, konané v rámci FUTURE FORCES FORUM v Praze. V rámci biometrické konference vystoupí Mirek Nečas s příspěvkem na téma propojení střípků informací ze zákonných odposlechů pomocí hlasové biometrie.

Více informací

Má mozek ještě šanci?

01.10.2018

Připravujeme konferenci na téma: Má mozek ještě šanci, která se bude zabývat umělou inteligencí a jejími současnými možnostmi. Máte-li otázky ohledně umělé inteligence,obáváte se jejího nástupu, či hledáte způsob jak ji využít ve vašem businessu, rezervujte si datum 14. 5. 2019! Konference proběhne v Praze v hotelu Don Giovanni.

Více informací

Hlasové analýzy 2.0

21.09.2018

V druhé generaci hlasových analýz jsme propojili obsah hovoru s informacemi o toku řeči (rychlost řeči, aktivita a reakční doba řečníků, skákání do řeči, ticha v hovoru atd.). Díky tomu nyní můžete odlišit přitakávání od nesouhlasu, nebo poznat, na které otázky operátoři neznají odpověď a kolik času stojí zadávání informací do systému.

Více informací

Nová verze Tovek Tools

19.07.2018

K dispozici je nová verze Tovek Tools 7.5.1. Instalační soubor a popis novinek jsou k dispozici v části technické podpory.

Více informací

Nová verze Tovek Server

19.07.2018

Probíhá distribuce nové verze Tovek Server 6.9.1. Zákazníkům s aktivní technickou podporou budou nové verze dodány.

Více informací

Workshop GDPR v Praze

05.04.2018

Přihlaste se na Workshop GDPR – Co se skrývá v šedých datech, který se bude konat dne 12. 4. 2018 v Praze. Součástí bude i praktická ukázka využití nástrojů Tovek k naplňování povinností plynoucích ze směrnice GDPR, ale zároveň i k něčemu skutečně užitečnému – efektivnímu využívání šedých dat v organizaci. Tento workshop je určen pro právníky.

Toveking

26.03.2018

Zveme vás na další Toveking, který se uskuteční ve středu 28.3. 2018. Tématem je: Indexace e-mailů a časová analýza.

Nová verze Analyst´s Notebook

13.03.2018

Na českém trhu jsme zahájili distribuci české verze produktu IBM i2 Analyst´s Notebook 9.0.7. Instalační soubor naleznete ke stažení v sekci Technická podpora.

Více informací

Toveking

20.02.2018

V pondělí 26.2.2018 se pro velký zájem uskuteční Toveking opět na téma: GDPR aneb rozpoznávání osobních údajů v nestrukturovaných datech + vytvoření šablony indexu pro opakované analytické úlohy. Přijďte s námi prodiskutovat možnosti, jak se vyrovnat s blížícím se nařízením EU.

Toveking

24.01.2018

Zveme vás na další Toveking, který se uskuteční ve středu 31.1. 2018 v Praze. Lednovým tématem bude: GDPR aneb rozpoznávání osobních údajů v nestrukturovaných datech + vytvoření šablony indexu pro opakované analytické úlohy. Jedná se o neformální setkání pro všechny z vás, kteří by s námi rádi prodiskutovali možnosti, jak nejlépe řešit analytické úlohy, které potřebujete, a pro všechny z vás, kteří by se s námi chtěli podělit o své zkušenosti či nám chtěli přinést zajímavé podněty.

Nová verze Tovek Tools

17.01.2018

K dispozici je nová verze Tovek Tools 7.5. Instalační soubor a popis novinek jsou k dispozici v části technické podpory.

Více informací

Nová verze Tovek Server

17.01.2018

Probíhá distribuce nové verze Tovek Server 6.9. Zákazníkům s aktivní technickou podporou budou nové verze dodány.

Více informací

Nová verze Tovek Web Client

17.01.2018

Byla zahájena distribuce nové verze Tovek Web Client verze 7.0. Zákazníkům s aktivní technickou podporou bude na vyžádání nová verze implementována.

PF 2018

21.12.2017

Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme mnoho úspěchů v novém roce.

Stáhnout v PDF

Vyhráli jsme IT produkt roku

04.12.2017

Produkt Tovek GDPR Tools vyhrál cenu IT produkt roku v kategorii řešení pro GDPR.

Více informací o řešení

Vyhráli jsme Případovou studii roku

03.12.2017

Případová studie Využití hlasové analytiky Tovek v kontaktním centru innogy vyhrála cenu za inovace.

Stáhnout PDF

Konference Big Data 6.12.2017

30.11.2017

Přijďte se podívat na naši přednášku a stánek na konferenci o Big Data: Data jako motor vašeho byznysu, která proběhne dne 6.12.2017 v Konferenčním centru City, Praha 4. Naše přednáška na téma: Máte již dobře vyzbrojeného syntetika? bude v dopoledních hodinách.

Více informací o konferenci

Workshop GDPR v Praze

27.11.2017

Přihlaste se na Workshop GDPR – Co se skrývá v šedých datech, který se bude konat dne 4. 12. 2017 v Praze. Součástí bude i praktická ukázka využití nástrojů Tovek k naplňování povinností plynoucích ze směrnice GDPR, ale zároveň i k něčemu skutečně užitečnému – efektivnímu využívání šedých dat v organizaci.

Přihlaste se

Workshop GDPR v Brně

10.11.2017

Přihlaste se na Workshop GDPR – Co se skrývá v šedých datech, který se bude konat dne 24. 11. 2017 v Brně. Součástí bude i praktická ukázka využití nástrojů Tovek k naplňování povinností plynoucích ze směrnice GDPR, ale zároveň i k něčemu skutečně užitečnému – efektivnímu využívání šedých dat v organizaci.

Přihlaste se

Využijte GDPR ke změně

09.11.2017

Článek na téma GDPR ve vztahu k šedým datům, jehož autory jsou Tomáš Vejlupek, prezident společnosti TOVEK a Pavel Virág, advokát a specialista na ochranu osobních údajů, vyšel v listopadu v časopise Computerworld.

Celý článek

Cyber Security konference 14.11.

07.11.2017

Přijďte se podívat na naši přednášku a stánek na konferenci Cyber Security, která proběhne dne 14.11.2017 v Konferenčním centru City, Praha 4. Naši přednášku na téma: Co se skrývá v šedých datech? si můžete poslechnout od 11.30 hod.

Více informací o konferenci

Specialista technické podpory

24.10.2017

Hledáme nového kolegu/kolegyni pro posílení týmu technické podpory. Pozice je vhodná i pro šikovného absolventa, který se zajímá o práci v IT.

Více informací

Toveking

23.10.2017

Přijďte na další Toveking, který se uskuteční dne 30.10. 2017 v Praze. Tentokrát na téma: Tvorba vizualizačního indexu + Discovery Base. Jedná se o neformální setkání pro všechny z vás, kteří by s námi rádi prodiskutovali možnosti, jak nejlépe řešit analytické úlohy, které potřebujete, a pro všechny z vás, kteří by se s námi chtěli podělit o své zkušenosti či nám chtěli přinést zajímavé podněty.

Odpověď je pouze tak dobrá, jak dobrá je otázka

06.10.2017

Přečtěte si rozhovor se zakladateli společnosti TOVEK, Tomášem Vejlupkem a Bořivojem Kostkou, který dne 27.9.2017 vyšel ve speciálu Computerworldu – Hvězdy českého ICT.

Celý článek

Středeční Toveking - GDPR

06.09.2017

Přijďte na druhý Středeční Toveking, který se uskuteční dne 13. 9. 2017 v Praze. Tentokrát na téma Tovek   GDPR - využití nástrojů Tovek k naplňování povinností plynoucích ze směrnice GDPR, ale zároveň i k něčemu skutečně užitečnému – efektivní využívání šedých dat v organizaci.

Nová verze Analyst's Notebook

05.09.2017

Zahájili jsme distribuci české verze produktu IBM i2 Analyst's Notebook 9.0.6. Instalační soubor naleznete ke stažení v sekci Technická podpora.

Více informací

Případová studie - využití hlasové analytiky Tovek v kontaktním centru innogy

28.08.2017

Podívejte se na úspěšné nasazení technologie Tovek v kontaktním centru. Případovou studii naleznete prostřednictvím tohoto odkazu:CS-2017-Tovek.
K problematice kontaktních center jsme již v minulosti uspořádali kulatý stůl. Přečtěte si článek, který v souvislosti s tímto kulatým stolem vyšel v časopise Professional Computing a Reseller Magazine.

Celý článek

Tovek je odborným partnerem kybernetické soutěže pro středoškoláky

22.08.2017

Díky této soutěži je možné zavčas rozpoznat a dále rozvíjet budoucí odborníky na tuto problematiku.

Více informací

Středeční Toveking

12.06.2017

Přijďte se podívat na Středeční Toveking, který se uskuteční dne 28.6.2017 v Praze. Jedná se o neformální setkání pro všechny z Vás, kteří by s námi rádi prodiskutovali možnosti, jak nejlépe řešit analytické úlohy, které potřebujete, a pro všechny z Vás, kteří by se s námi chtěli podělit o své zkušenosti či nám chtěli přinést zajímavé podněty.

ISS Praha

01.06.2017

Přijďte se podívat na naši přednášku a náš stánek na ISS Praha, jež probíhá ve dnech 13.-15.6.2017. Naši přednášku na téma Building knowledge from multisource data si můžete vyslechnout dne 14.6. od 9.30 hod.

Nová verze Tovek Server

23.05.2017

Probíhá distribuce nové verze Tovek Server 6.8.2. Zákazníkům s aktivní technickou podporou budou nové verze dodány.

Nová verze Tovek Tools

18.05.2017

K dispozici je nová verze Tovek Tools 7.4.2. Instalační soubor a popis novinek jsou k dispozici v části technické podpory.

IDET

16.05.2017

Navštivte nás ve dnech 31.5. – 2.6.2017 v Kybernetickém pavilonu na IDETu v Brně.

Týden inovací

12.05.2017

Navštivte náš stánek na inovačním veletrhu v Praze, a to ve dnech 26. – 27.5.2017.

Více informací

Vyznejte se v obsahu Vašich hovorů – 11.5. seminář v Brně

24.04.2017

Rádi bychom Vás srdečně pozvali na snídaňové setkání s prezentací platformy Tovek pro kontaktní centra, která Vám umožní vyznat se v příchozím provozu, zefektivní kontrolu kvality a umožní operativně řídit odchozí kampaně. Obsahuje technologii pro automatický převod řeči na text a dokáže rozpoznat téma hovoru. Součástí prezentace je praktická ukázka v českém jazyce, podělíme se s vámi o zkušenosti z nasazení v kontaktních centrech v České republice i na Slovensku. Seminář proběhne ve čtvrtek 11. května 2017 od 9.00 do 11.15 v konferenční místnosti hotelu Holiday Inn Brno (Křížkovského 20, 603 00 Brno). Zaregistrujte se ještě dnes na seminar@tovek.cz