ROZHODOVÁNÍ

Správné rozhodnutí díky faktům prezentovaným v potřebném kontextu.


Řešení KGate umožňuje vytvářet podklady pro rozhodování založené na faktech získaných zpracováním interních dat organizace i externích informačních zdrojů. Těm, kdo se musí rozhodnout, umožní zjistit: jaké existují alternativy a jaká jsou s nimi spojená rizika nebo skryté příležitosti.

Více

ZPRAVODAJSTVÍ

Převaha díky unikátním znalostem získaným z různorodých zdrojů dat.


Systém ARMS umožňuje sledovat velké množství rozmanitých informačních zdrojů, identifikovat v nich informace relevantní k cílům a klíčovým oblastem organizace a tvořit výstupy pro rozhodování jak eliminovat hrozby, využít příležitosti, dosáhnout výhod a zajistit bezpečí.

Více

VYŠETŘOVÁNÍ

Ucelený obraz situace díky propojení důkazů a dílčích poznatků.


Systém ARMS umožňuje zpracovat obsah velice různorodých informací o pojistných a finančních podvodech či jiné trestné činnosti, extrahovat a propojit klíčová fakta a prezentovat je v souvislostech potřebných pro dokazování, žalobu nebo mimosoudní vyrovnání.

Více

BEZPEČNOST

Celostní přístup - propojení fyzického světa a kyberprostoru.


Systém ARMS umožňuje provádět syntézu rozmanitých informací nutných pro komplexní řízení bezpečnostních rizik a zpracovávat informace související s bezpečnostními událostmi a incidenty pro efektivní posouzení jejich validity, příčin a dopadů.


Více

Aktuality

Nový partner pro Maďarsko

22.02.2021

Jsme rádi, že můžeme přivítat do našich řad nového zahraničního partnera. Společnost Digital Forensics se stala novým partnerem pro prodej systémů Tovek na maďarském trhu.

Napsali o nás – CIO, Máte svůj „švýcarský nůž“ do digitálního světa?

19.02.2021

Švýcarský nůž je synonymem kvalitního multifunkčního nástroje, jehož pomocí můžete snadno a rychle řešit situace, do nichž se sice nedostáváte každý den, které ale mohou znamenat narušení vašich plánů nebo také vytvoření zcela nečekaných příležitostí. Vždy jej s sebou nosím a mnohokrát mi pomohl ušetřit čas, překvapit okolí mou pohotovostí, zabránit nepříjemné situaci a několikrát také dostat se ze skutečně vážného problému…

Nové promo video

18.02.2021

Do světa jsme vypustili zbrusu nové promo video. Doufáme, že se vám bude líbit.

Kriminální zpravodajství…

12.02.2021

Náš odborník Ing. Miroslav Nečas se aktivně podílel na obsahu knihy Kriminální zpravodajství jako nástroj kontroly trestné činnosti a zajišťování vnitřní bezpečnosti. Publikaci nedávno vydala Policejní akademie České republiky v Praze.

Nová verze Tovek Web Client

09.02.2021

Byla zahájena distribuce nové verze Tovek Web Client verze 7.2.4. U zákazníků s aktivní technickou podporou bude nová verze nasazena po dohodě s našimi techniky.

Nová verze Tovek Server

19.01.2021

Probíhá distribuce nové verze Tovek Server 6.10.4. Zákazníkům s aktivní technickou podporou budou nové verze dodány.

Workshop „Analýza personálních rizik“

04.12.2020

Prohlubte své znalosti a dovednosti v oblasti analýzy personálních rizik! Ukážeme vám, jak z množství dílčích informací propojených do souvislostí vyvodit stručné a jasné závěry či doporučení. Dokážeme vám, že chytré zpracování informací z čistě otevřených zdrojů je pro byznys mnohem důležitější a mnohem bezpečnější než snahy získávat informace nelegálně nebo neeticky.

Pozvánka

PF2021

03.12.2020

Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme mnoho úspěchů v novém roce.

Otevřít PF