ROZHODOVÁNÍ

Správné rozhodnutí díky faktům prezentovaným v potřebném kontextu.


Řešení KGate umožňuje vytvářet podklady pro rozhodování založené na faktech získaných zpracováním interních dat organizace i externích informačních zdrojů. Těm, kdo se musí rozhodnout, umožní zjistit: jaké existují alternativy a jaká jsou s nimi spojená rizika nebo skryté příležitosti.

Více

ZPRAVODAJSTVÍ

Převaha díky unikátním znalostem získaným z různorodých zdrojů dat.


Systém ARMS umožňuje sledovat velké množství rozmanitých informačních zdrojů, identifikovat v nich informace relevantní k cílům a klíčovým oblastem organizace a tvořit výstupy pro rozhodování jak eliminovat hrozby, využít příležitosti, dosáhnout výhod a zajistit bezpečí.

Více

VYŠETŘOVÁNÍ

Ucelený obraz situace díky propojení důkazů a dílčích poznatků.


Systém ARMS umožňuje zpracovat obsah velice různorodých informací o pojistných a finančních podvodech či jiné trestné činnosti, extrahovat a propojit klíčová fakta a prezentovat je v souvislostech potřebných pro dokazování, žalobu nebo mimosoudní vyrovnání.

Více

BEZPEČNOST

Celostní přístup - propojení fyzického světa a kyberprostoru.


Systém ARMS umožňuje provádět syntézu rozmanitých informací nutných pro komplexní řízení bezpečnostních rizik a zpracovávat informace související s bezpečnostními událostmi a incidenty pro efektivní posouzení jejich validity, příčin a dopadů.


Více

Aktuality

Česká analytika, která dobyla svět - Článek speciálu magazínu Computerworld Hvězdy českého IT

07.10.2021

Každý dnes mluví o umělé inteligenci. Co vaše firma? Také o tom mluvíme. Zejména prostřednictvím našich aktivit kolem konceptu „Má mozek ještě šanci“. Jsou to konference, kde chceme nabízet zajímavé i méně obvyklé pohledy na využití umělé inteligence v aplikacích pro podporu lidského rozhodování.

Konference Má mozek ještě šanci? sklidila úspěch

01.10.2021

30. září 2021 se v Kongresovém centru v Praze uskutečnil druhý ročník konference Má mozek ještě šanci?. TOVEK se účastnil jako odborný garant konference. Hlavním tématem byla rizika spojená s užitím umělé inteligence a jak jim předcházet. Se svými příspěvky vystoupili špičkoví řečníci a odborníci v oblasti AI.

Bojujeme o titul případová studie roku 2021

29.08.2021

Redakce CIO Business Worldu vyhlašuje již 16. ročník prestižní soutěže o nejlepší případovou studii roku. TOVEK přihlásil případovou studii s názvem Drahý analytik v roli rešeršéra, která pojednává o řešení pro vyhodnocování rizik při poskytování finančních produktů.

Více o řešení

Nový partner na Slovensku

26.08.2021

Jsme rádi, že můžeme přivítat do našich řad nového zahraničního partnera. Společnost JOXIT se stala novým partnerem pro prodej systémů Tovek na slovenském trhu.

Má mozek ještě šanci

20.08.2021

TOVEK je odborným garantem konference Má mozek ještě šanci?, která se uskuteční 30. září 2021 v Kongresovém centru v Praze. Na konferenci, jejíž hlavním tématem budou rizika spojená s užitím umělé inteligence a jak jim předcházet, vystoupí špičkoví řečníci a odborníci v oblasti AI.

IT Produkt Roku 2021 - Tovek Tools 7.7 Analyst Pack je ve finále

01.07.2021

Díky zcela unikátním vlastnostem se stal Tovek Tools finalistou 2. kola soutěže IT Produkt roku, kterou vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie.

Nová verze Tovek Server

30.06.2021

Probíhá distribuce nové verze Tovek Server 6.11. Zákazníkům s aktivní technickou podporou budou nové verze dodány.

Nová verze Tovek Tools

29.06.2021

K dispozici je nová verze Tovek Tools 7.7. Instalační soubor a popis novinek jsou k dispozici v části technické podpory.

"Find, Understand, Use - Intelligence platform for data analysis"