ROZHODOVÁNÍ

Správné rozhodnutí díky faktům prezentovaným v potřebném kontextu.


Řešení KGATE umožňuje vytvářet podklady pro rozhodování založené na faktech získaných zpracováním interních dat organizace i externích informačních zdrojů. Těm, kdo se musí rozhodnout, umožní zjistit: jaké existují alternativy a jaká jsou s nimi spojená rizika nebo skryté příležitosti.

Více

ZPRAVODAJSTVÍ

Převaha díky unikátním znalostem získaným z různorodých zdrojů dat.


Systém ARMS umožňuje sledovat velké množství rozmanitých informačních zdrojů, identifikovat v nich informace relevantní k cílům a klíčovým oblastem organizace a tvořit výstupy pro rozhodování jak eliminovat hrozby, využít příležitosti, dosáhnout výhod a zajistit bezpečí.

Více

VYŠETŘOVÁNÍ

Ucelený obraz situace díky propojení důkazů a dílčích poznatků.


Systém ARMS umožňuje zpracovat obsah velice různorodých informací o pojistných a finančních podvodech či jiné trestné činnosti, extrahovat a propojit klíčová fakta a prezentovat je v souvislostech potřebných pro dokazování, žalobu nebo mimosoudní vyrovnání.

Více

BEZPEČNOST

Celostní přístup - propojení fyzického světa a kyberprostoru.


Systém ARMS umožňuje provádět syntézu rozmanitých informací nutných pro komplexní řízení bezpečnostních rizik a zpracovávat informace související s bezpečnostními událostmi a incidenty pro efektivní posouzení jejich validity, příčin a dopadů.


Více

Aktuality

Událost roku se blíží! Eurosatory 2022, 13. -17. 6. 2022, Francie

24.05.2022

Eurosatory je veletrh věnovaný sektoru pozemní a vzdušné obrany a bezpečnosti. Světová jednička ve své kategorii je dnes nepřehlédnutelnou událostí pro všechny hráče těchto dvou sektorů. Navštivte nás v expozici MPO.

Konference LEA-DER 2022

07.05.2022

Děkujeme za vaši návštěvu na pátém ročníku výstavy bezpečnostní techniky. Za TOVEK vystoupil Miroslav Nečas s přednáškou Hybrid data fusion, Technologie pro efektivní zpracování a výměnu informací v náročném prostředí.

Prezentace ke stažení zde

IDEB

28.04.2022

Konference se konala 26. 4. 2022 v Bratislave. Prezentce obranné techniky, dynamické ukážky zákrokov ozbrojených síl, konferencie venované otázkam bezpečnosti vrátane tej kybernetickej - medzinárodný veľtrh obrannej techniky IDEB. Děkujeme za vasi návštěvu.

NATO meeting

03.02.2022

TOVEK hostil plenární zasedání pracovní skupiny NIAG SG 264 - Sdílení informací v mezinárodním prostředí FMN (Federated Mission Networking).

Nová verze Tovek Web Client

02.02.2022

Byla zahájena distribuce nové verze Tovek Web Client verze 7.3.1. U zákazníků s aktivní technickou podporou bude nová verze nasazena po dohodě s našimi techniky.

Nová verze Tovek Tools

19.01.2022

K dispozici je nová verze Tovek Tools 7.7.1. Instalační soubor a popis novinek jsou k dispozici v části technické podpory.

Nová verze Tovek Server

18.01.2022

Probíhá distribuce nové verze Tovek Server 6.11.1. Zákazníkům s aktivní technickou podporou budou nové verze dodány.

Vyjádření k nové zranitelnosti v Apache Log4j (CVE-2021-44228)

17.12.2021

Tovek Tools, Tovek Server ani Tovek Web Client nepoužívají log4j k protokolování. Přestože používáme Apache TIKA (tika.apache.org) k filtrování určitých formátů dokumentů (např. PDF), máme celý logovací systém založený na log4j v TIKA deaktivován. I přesto, že tato chyba zabezpečení neovlivňuje naše produkty, příští vydání bude obsahovat nejnovější komponentu log4j, kde je tento problém opraven. Pro bližší informace kontaktujte naši technickou podporu.

"Find, Understand, Use - Intelligence platform for data analysis"