ROZHODOVÁNÍ

Správné rozhodnutí díky faktům prezentovaným v potřebném kontextu.


Řešení KGATE umožňuje vytvářet podklady pro rozhodování založené na faktech získaných zpracováním interních dat organizace i externích informačních zdrojů. Těm, kdo se musí rozhodnout, umožní zjistit: jaké existují alternativy a jaká jsou s nimi spojená rizika nebo skryté příležitosti.

Více

ZPRAVODAJSTVÍ

Převaha díky unikátním znalostem získaným z různorodých zdrojů dat.


Systém ARMS umožňuje sledovat velké množství rozmanitých informačních zdrojů, identifikovat v nich informace relevantní k cílům a klíčovým oblastem organizace a tvořit výstupy pro rozhodování jak eliminovat hrozby, využít příležitosti, dosáhnout výhod a zajistit bezpečí.

Více

VYŠETŘOVÁNÍ

Ucelený obraz situace díky propojení důkazů a dílčích poznatků.


Systém ARMS umožňuje zpracovat obsah velice různorodých informací o pojistných a finančních podvodech či jiné trestné činnosti, extrahovat a propojit klíčová fakta a prezentovat je v souvislostech potřebných pro dokazování, žalobu nebo mimosoudní vyrovnání.

Více

BEZPEČNOST

Celostní přístup - propojení fyzického světa a kyberprostoru.


Systém ARMS umožňuje provádět syntézu rozmanitých informací nutných pro komplexní řízení bezpečnostních rizik a zpracovávat informace související s bezpečnostními událostmi a incidenty pro efektivní posouzení jejich validity, příčin a dopadů.


Více

Aktuality

ISS Praha 2024, 6. června 2024, 13:00–13:40

04.06.2024

Zajímáte se témata související s temným webem, uniklými přihlašovacími údaji, sociálními médii, veřejnými záznamy a seznamy sankcí, které vedly k mnoha vyšetřováním? Pokud ano, nepromeškejte přednášku kolegy Petra Vancla nebo si s ním popovídejte na stánku T24. S Petrem se můžete potkat po celou dobu konání ISS World Europe.

ISS Praha 2024

03.06.2024

4. – 6. června Praha hostí ISS World Europe. Na tomto největším světovém setkání regionálních analytiků TOVEK nebude chybět. Určitě se za námi zastavte na stánku T24. Těšíme se na setkání.

Víte, s kým děláte byznys?

22.05.2024

Registrujte se včas na výjimečný workshop! Ve dvou hodinách nadupaných informacemi se seznámíte s nástroji na ověřování spolehlivosti firem a objevíte pokročilé techniky prověřování majetkových vztahů! Zapomeňte na nudné teoretické přednášky - tentokrát se budete učit přímo z praxe! Připravte se na názorné ukázky, praktické informace a samozřejmě skvělé občerstvení! 19. června 2024, 10.00-12.00, Praha

Setkání partnerů v Praze

25.04.2024

TOVEK měl tu čest přivítat obchodní partnery z Rakouska, Indie, Slovenska, Bulharska, Řecka a Rumunska. Potěšila nás otevřenost všech zúčastněných a jejich ochota sdílet zkušenosti a poznatky během přátelských diskuzí. Věříme, že jsme vytvořili komunitu, která se bude vzájemně podporovat, sdílet znalosti, zkušenosti a společně překonávat překážky.

Nová verze Tovek Tools

31.01.2024

K dispozici je nová verze Tovek Tools 7.7.4. Instalační soubor a popis novinek jsou k dispozici v části technické podpory.

Nová verze Tovek Server

31.01.2024

Probíhá distribuce nové verze Tovek Server 6.11.4. Popis novinek je k dispozici v části technické podpory. Zákazníkům s aktivní technickou podporou budou nové verze dodány.

Nová verze Tovek Web Client

31.01.2024

Byla zahájena distribuce nové verze Tovek Web Client verze 7.7.4. Popis novinek je k dispozici v části technické podpory. U zákazníků s aktivní technickou podporou bude nová verze nasazena po dohodě s našimi techniky.

PF 2024

19.12.2023

Letopočet si zvolit nemůžete. S kým budete spolupracovat ano. Děkujeme, že jste si vybrali právě nás.

"Find, Understand, Use - Intelligence platform for data analysis"