ROZHODOVÁNÍ

Správné rozhodnutí díky faktům prezentovaným v potřebném kontextu.


Řešení KGATE umožňuje vytvářet podklady pro rozhodování založené na faktech získaných zpracováním interních dat organizace i externích informačních zdrojů. Těm, kdo se musí rozhodnout, umožní zjistit: jaké existují alternativy a jaká jsou s nimi spojená rizika nebo skryté příležitosti.

Více

ZPRAVODAJSTVÍ

Převaha díky unikátním znalostem získaným z různorodých zdrojů dat.


Systém ARMS umožňuje sledovat velké množství rozmanitých informačních zdrojů, identifikovat v nich informace relevantní k cílům a klíčovým oblastem organizace a tvořit výstupy pro rozhodování jak eliminovat hrozby, využít příležitosti, dosáhnout výhod a zajistit bezpečí.

Více

VYŠETŘOVÁNÍ

Ucelený obraz situace díky propojení důkazů a dílčích poznatků.


Systém ARMS umožňuje zpracovat obsah velice různorodých informací o pojistných a finančních podvodech či jiné trestné činnosti, extrahovat a propojit klíčová fakta a prezentovat je v souvislostech potřebných pro dokazování, žalobu nebo mimosoudní vyrovnání.

Více

BEZPEČNOST

Celostní přístup - propojení fyzického světa a kyberprostoru.


Systém ARMS umožňuje provádět syntézu rozmanitých informací nutných pro komplexní řízení bezpečnostních rizik a zpracovávat informace související s bezpečnostními událostmi a incidenty pro efektivní posouzení jejich validity, příčin a dopadů.


Více

Aktuality

TZ - Zakladatelé TOVEK předávají své pozice mladší generaci

27.09.2023

Společnost TOVEK, spol. s r.o. stojí před výjimečným okamžikem ve své historii a v letošním roce oslavuje 30 let působení na trhu. Zakladatelé TOVEK začali tuto cestu s vizí, která je spojila a umožnila jim vystoupat až na pozici předního vývojáře a dodavatele špičkové analytické platformy. Dnes, po dlouhých třech desetiletích, se rozhodli předat kormidlo této úžasné lodi mladším kolegům.

Míříme na IDEB 2023, 3. - 5. října 2023 v Bratislavě

25.09.2023

Navštivte náš stánek HALA B1 102 a my Vás přesvědčíme, že dokážeme propojit jakákoliv Vaše data, vyhledávat v nich a vizualizovat jejich vztahy. Čekají na Vás živé ukázky z oblasti OSINT, SIGINT a další. Objevte fascinující svět dat, který již 30 let pomáháme odhalovat našim zákazníkům. 30 let inovací v analýze dat: Vaše správná rozhodnutí, naše technologie.

Jakub Sedláček – řečník na „Mozku“

19.09.2023

Řečníci letošního ročníku konference Má mozek ještě šanci? pro vás natočili videa s pozvánkou na tuto prestižní akci. Podívejte se, na co se můžete těšit. Prvním z nich je Mgr. Jakub Sedláček, Ph.D., odborný asistent na Studiích nových médií FF UK a doktor sociologie, který se dlouhodobě zabývá big social data, influencery a generativní umělou inteligencí.

Nová verze TAO

18.09.2023

Od 18.9.2023 je pro naše zákazníky k dispozici nová verze TOVEK Academy Online. Děkujeme všem za podněty a věříme, že nové postupy a návody využijete při své práci. Naleznete zde také dvě úplně nové části – Tovek Web Client a Tovek Finder.

Napsali o nás – ComputerWorld, NIS2 v Praxi

13.09.2023

Úniky citlivých dat, narušení služeb, finanční ztráty, ohrožení lidských životů jsou dnes reálnými riziky, která se intenzivně dotýkají stále širšího okruhu subjektů. Proto NIS2 rozšiřuje působnost nařízení NIS z roku 2016 na další subjekty a přináší nové požadavky na bezpečnost dodavatelského řetězce, management zranitelností a sdílení informací o bezpečnostních incidentech.

„Má mozek ještě šanci?“ Program odhalen

23.08.2023

Další ročník očekávané konference „Má mozek ještě šanci?“ odhalil program a řečníky. Letos se konference koná s podtitulem „Čemu věřit?“ Podívejte se na co se můžete těšit.

Plenární zasedání NATO Industrial Advisory Group (NIAG)

16.06.2023

Na plenárním zasedání NIAG v Rize 13. 06. – 15.06. 2023 excelentně vystoupil náš kolega Miroslav Nečas. Prezentoval výsledky pracovní skupiny šedesáti expertů z patnácti zemí jako vedoucí tohoto týmu.

ISS World Europe

11.06.2023

ISS World Europe je největší světové setkání regionálních analytiků. Náš kolega Petr Vancl oslnil živou ukázkou analýzy dat z různých zdrojů a systémů umožňujících spolupráci policejních a zpravodajských složek jako OSINT, COMINT, FININT atd.

"Find, Understand, Use - Intelligence platform for data analysis"