ROZHODOVÁNÍ

Správné rozhodnutí díky faktům prezentovaným v potřebném kontextu.


Řešení KGATE umožňuje vytvářet podklady pro rozhodování založené na faktech získaných zpracováním interních dat organizace i externích informačních zdrojů. Těm, kdo se musí rozhodnout, umožní zjistit: jaké existují alternativy a jaká jsou s nimi spojená rizika nebo skryté příležitosti.

Více

ZPRAVODAJSTVÍ

Převaha díky unikátním znalostem získaným z různorodých zdrojů dat.


Systém ARMS umožňuje sledovat velké množství rozmanitých informačních zdrojů, identifikovat v nich informace relevantní k cílům a klíčovým oblastem organizace a tvořit výstupy pro rozhodování jak eliminovat hrozby, využít příležitosti, dosáhnout výhod a zajistit bezpečí.

Více

VYŠETŘOVÁNÍ

Ucelený obraz situace díky propojení důkazů a dílčích poznatků.


Systém ARMS umožňuje zpracovat obsah velice různorodých informací o pojistných a finančních podvodech či jiné trestné činnosti, extrahovat a propojit klíčová fakta a prezentovat je v souvislostech potřebných pro dokazování, žalobu nebo mimosoudní vyrovnání.

Více

BEZPEČNOST

Celostní přístup - propojení fyzického světa a kyberprostoru.


Systém ARMS umožňuje provádět syntézu rozmanitých informací nutných pro komplexní řízení bezpečnostních rizik a zpracovávat informace související s bezpečnostními událostmi a incidenty pro efektivní posouzení jejich validity, příčin a dopadů.


Více

Aktuality

Tovek Web Client 7.3.1. postoupil do finále boje o titul IT produkt roku 2022

01.07.2022

Díky zcela unikátním vlastnostem se stal Tovek Web Client 7.3.1. finalistou druhého kola soutěže IT produkt roku 2022. Tuto soutěž vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie.

TOP 100 ICT společností 2022

27.06.2022

Právě vyšla příloha TOP 100 ICT společností v České republice. Letos vychází příloha TOP 100 ICT společností v České republice už po šestadvacáté. Stejně jako v letech minulých redakce CFO připravila tabulku přihlášených společností dle jejich obratu v roce minulém.

ISS se blíží!

08.06.2022

Nenechte si ujít prezentaci našeho kolegy Igora Totha, Solution for Intelligence - rozhodování (16:30-17:15 Session A). ISS World Europe je největší světové setkání regionálních analytiků pro vymáhání práva, zpravodajských služeb a vnitřní bezpečnosti, telekomunikací a vyšetřovatelů finanční kriminality odpovědných za vyšetřování kybernetické kriminality, elektronický dohled a shromažďování zpravodajských informací. Těším se na setkání s vámi! 14.-16. června 2022 v Praze.

Jsme motorem pro vaše podnikání

07.06.2022

Je nám ctí, když přímo nebo zprostředkovaně dostaneme zpětnou reakci od spokojeného zákazníka. Dovolte, abychom vám představili jednoho z nich. Je jím firma Supreme Analytics s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti s forenzním vyšetřováním. O svém podnikání, pro které využívá právě produkty Tovek, poskytl rozhovor magazínu ComputerWorld jednatel společnosti Mgr. Jiří Ráž.

Událost roku se blíží! Eurosatory 2022, 13. -17. 6. 2022, Francie

02.06.2022

Eurosatory je veletrh věnovaný sektoru pozemní a vzdušné obrany a bezpečnosti. Světová jednička ve své kategorii je dnes nepřehlédnutelnou událostí pro všechny hráče těchto dvou sektorů. Navštivte nás v expozici MPO.

Nová verze Tovek Tools

01.06.2022

K dispozici je nová verze Tovek Tools 7.7.2. Instalační soubor a popis novinek jsou k dispozici v části technické podpory.

Nová verze Tovek Server

01.06.2022

Probíhá distribuce nové verze Tovek Server 6.11.2. Zákazníkům s aktivní technickou podporou budou nové verze dodány.

Máte svůj „Švýcarský nůž“ do digitálního světa?

21.05.2022

V Žilině se 18.- 19. května konala 25. mezinárodní vědecká konference „Řešení krizových situací ve specifickém prostředí“. Pořadatelem byla Žilinská univerzita. TOVEK zaujal přednáškou na téma „Použití Tovek Tools, analytického nástroje pro podporu rozhodování“.

"Find, Understand, Use - Intelligence platform for data analysis"