ROZHODOVÁNÍ

Správné rozhodnutí díky faktům prezentovaným v potřebném kontextu.


Řešení KGATE umožňuje vytvářet podklady pro rozhodování založené na faktech získaných zpracováním interních dat organizace i externích informačních zdrojů. Těm, kdo se musí rozhodnout, umožní zjistit: jaké existují alternativy a jaká jsou s nimi spojená rizika nebo skryté příležitosti.

Více

ZPRAVODAJSTVÍ

Převaha díky unikátním znalostem získaným z různorodých zdrojů dat.


Systém ARMS umožňuje sledovat velké množství rozmanitých informačních zdrojů, identifikovat v nich informace relevantní k cílům a klíčovým oblastem organizace a tvořit výstupy pro rozhodování jak eliminovat hrozby, využít příležitosti, dosáhnout výhod a zajistit bezpečí.

Více

VYŠETŘOVÁNÍ

Ucelený obraz situace díky propojení důkazů a dílčích poznatků.


Systém ARMS umožňuje zpracovat obsah velice různorodých informací o pojistných a finančních podvodech či jiné trestné činnosti, extrahovat a propojit klíčová fakta a prezentovat je v souvislostech potřebných pro dokazování, žalobu nebo mimosoudní vyrovnání.

Více

BEZPEČNOST

Celostní přístup - propojení fyzického světa a kyberprostoru.


Systém ARMS umožňuje provádět syntézu rozmanitých informací nutných pro komplexní řízení bezpečnostních rizik a zpracovávat informace související s bezpečnostními událostmi a incidenty pro efektivní posouzení jejich validity, příčin a dopadů.


Více

Aktuality

Naše případová studie získala hned dvě ocenění

23.11.2023

Pro nadnárodního výrobce TOVEK nasadil systém, který pomáhá odstranit ztráty způsobené krádežemi ve výrobě a logistice. Případová studie, která ho popisuje, zvítězila v soutěži případových studií hned 2x. Kromě ceny za nejlepší Případovou studii 2023 získala i cenu inovace. Odborná porota složená z osobností z byznysu, akademické sféry a státní správy jednoznačně ocenila naše úsilí. Děkujeme.

Napsali o nás - Computerworld, Data, data, data, spása nebo postrach manažerů

12.11.2023

Najít, pochopit a využít. I tak stručně můžeme popsat úlohu analytického systému v procesu rozhodování. Tyto systémy pomáhají zpracovat obrovské množství dat a informací a převádět je na užitečné poznatky. Ty mohou být základem pro správná, nebo chcete-li, na správných informacích založená rozhodnutí. Význam analytických systémů jako nástrojů pro efektivní řízení a strategické plánování firem je nezpochybnitelný.

„Mozek“ sklidil nadšené reakce

10.11.2023

210 účastníků, 21 skvělých přednášek a debaty o AI až do pozdních večerních hodin. Taková byla letošní konference Má mozek ještě šanci? Čemu věřit? Děkujeme všem za účast a těší nás četná slova chvály. Náš dík patří všem, kteří se na organizaci a účasti podíleli. Četné diskuze potvrdili jednoznačnou potřebu vybudovat novou kvalitu spolupráce mezi státní, akademickou a komerční sférou, která je nezbytná pro využití všech příležitostí a minimalizaci hrozeb, které umělá inteligence může pro národní bezpečnost přinášet.

„Má mozek ještě šanci? Čemu věřit?“

06.11.2023

Už tento čtvrtek 9. listopadu se ponoříme do světa umělé inteligence www.mamozekjestesanci.cz. Jen pár dní zbývá na registraci a šanci přidat se k 210 účastníkům této výjimečné akce.

Tovek bezprecedentně rozšiřuje možnosti geolokace

02.10.2023

Švédský datový provider společnost Combain a český dodavatel analytických řešení společnost TOVEK uzavřeli partnerství, které uživatelům platformy Tovek bezprecedentně rozšiřuje možnosti geolokace v několika odvětvích. Od roku 2006 společnost Combain svým zákazníkům poskytuje GPS data na základě technických parametrů GSM sítí. V současné době tak svým zákazníkům nabízí informace o více než 140 milionech BTS ve 195 zemích světa.

TZ - Zakladatelé TOVEK předávají své pozice mladší generaci

27.09.2023

Společnost TOVEK, spol. s r.o. stojí před výjimečným okamžikem ve své historii a v letošním roce oslavuje 30 let působení na trhu. Zakladatelé TOVEK začali tuto cestu s vizí, která je spojila a umožnila jim vystoupat až na pozici předního vývojáře a dodavatele špičkové analytické platformy. Dnes, po dlouhých třech desetiletích, se rozhodli předat kormidlo této úžasné lodi mladším kolegům.

Míříme na IDEB 2023, 3. - 5. října 2023 v Bratislavě

25.09.2023

Navštivte náš stánek HALA B1 102 a my Vás přesvědčíme, že dokážeme propojit jakákoliv Vaše data, vyhledávat v nich a vizualizovat jejich vztahy. Čekají na Vás živé ukázky z oblasti OSINT, SIGINT a další. Objevte fascinující svět dat, který již 30 let pomáháme odhalovat našim zákazníkům. 30 let inovací v analýze dat: Vaše správná rozhodnutí, naše technologie.

Jakub Sedláček – řečník na „Mozku“

19.09.2023

Řečníci letošního ročníku konference Má mozek ještě šanci? pro vás natočili videa s pozvánkou na tuto prestižní akci. Podívejte se, na co se můžete těšit. Prvním z nich je Mgr. Jakub Sedláček, Ph.D., odborný asistent na Studiích nových médií FF UK a doktor sociologie, který se dlouhodobě zabývá big social data, influencery a generativní umělou inteligencí.

"Find, Understand, Use - Intelligence platform for data analysis"