Tovek

Ostatní služby


Vývoj na klíč

Pro zájemce zajistíme vývoj řešení na klíč podle individuálních požadavků a potřeb. Řešení jsou založena na vývojových kitech našich klíčových technologických partnerů. Umožňují nám implementovat do různých aplikací i systémů velmi efektivní funkce pro vyhledávání, monitoring, analýzu a organizování informací. Na základě požadavků zákazníka zajistíme také vývoj rozšiřujících modulů k námi dodávaným produktům. Může jít například o speciální vstupní moduly pro specifické datové zdroje.


Implementace

Klientům nabízíme nasazení námi dodávaných produktů a řešení na požadované technické platformě v provozním prostředí zákazníka. Implementace může zahrnovat i přípravu již existujících informačních zdrojů pro využívání pomocí námi dodaných produktů.


Aplikační podpora

Našim zákazníkům poskytneme v případě zájmu aplikační podporu nad rámec služeb, které jsou zahrnuty do standardní technické podpory. V rámci aplikační podpory je možné poskytovat kompletní dohled nad provozem aplikace nebo řešení, realizovat přechod na jinou technickou platformu, zajistit požadovanou certifikaci systému atd.


Konzultace a metodika

Našim zákazníkům jsme připraveni poskytnout odborné konzultace podle jejich individuálních potřeb. Ve spolupráci se zkušenými odborníky vyvíjíme také metodiky využití našich řešení pro konkrétní segmenty trhu.


nevyplnovat


© Copyright 2017 TOVEK, spol. s r.o. | ochrana osobních údajů