Tovek

Vizuální analýza v prostředí IBM i2 Analyst’s Notebook Premium

Import dat do lokálního analytického úložiště


IBM i2 Analyst’s Notebook Premium


IBM i2 Analyst’s Notebook Premium navazuje na široké možnosti vizuální analýzy programu IBM i2 Analyst's Note­book. Poskytuje bohaté analytické prostředí, které obsahuje klíčové prvky požadované pro shromažďování, správu, prohlížení a analyzování zpravodajských dat.Jádrem produktu IBM i2 Analyst’s Notebook Premium je lokální úložiště, které je optimalizované pro správu dat, nalézání informací a analýzy, takže uživatel může efektivněji spravovat rozsáhlou řadu zpravodajských informací jejich shromážděním do jednoho zdroje.

Rozhraní správy dat je navrženo tak, aby umožňovalo rychlé vkládání a správu dat, stejně jako účinné hledání. Tyto vlastnosti umožňují uživatelům rychle prohlížet obsah shromážděných dat a identifikovat klíčové informace v lokálním analytickém úložišti.

Dokonalá integrace se schopnostmi prostředí vizuální analýzy napomáhá uživatelům rychle sestavit komplexní pohledy na požadovaná data a vytvářet násobné hypotézy, které mohou vést rychleji a s větší přesností k operačnímu rozhodování.Pro více informací nás kontaktujte na: info@tovek.cz


nevyplnovat


© Copyright 2017 TOVEK, spol. s r.o. | ochrana osobních údajů