Tovek

Vyhledávání

Jeden dotaz umožňuje vyhledat potřebné informace
 

Monitoring

Správné informace jsou ve správný čas na správném místě
 

Analýza

Vyhodnocení informací pomáhá odhalit nové souvislosti
 

Organizování

Přehledná struktura informací nabízí snadnou navigaci 


Picture

Platforma Tovek vám přináší orientaci
v bezbřehém moři dat





Informace mají velkou cenu. Skutečnou hodnotu však mají jen ty informace, ve kterých se umíte orientovat. Jestliže vaše organizace je závislá na využívání informací, tak absenci kvalitní navigace řešíte při každém projektu. Kde ale najít ten správný nástroj, který vám umožní rychlou, spolehlivou orientaci ve vašich datech? Řešení je překvapivě prosté. Platforma Tovek společnosti TOVEK pro vás veškeré informace nejenom nalezne, ale i zobrazí ve formě přehledných datových map.



Proč je i pro vás Platforma Tovek ideálním nástrojem?

Platforma Tovek společnosti TOVEK je uživatelsky příjemné řešení a umožňuje vidět celou mapu využitelných informací, včetně všech souvislostí. Snadno pak zjistíte, co použít a čemu se raději vyhnout.



Modularita

Platforma Tovek je tvořena modulární aplikací Tovek Server a desktopovým nástrojem Tovek Tools. Umí informace z různých informačních zdrojů nejen efektivně vyhledávat, ale i monitorovat, analyzovat a organizovat. A navíc: architekturu Platformy Tovek umíme přizpůsobit přesně vašim potřebám a požadavkům.



Flexibilita

Platforma Tovek umožňuje zpracovávat různorodá data například soubory, různé interní i externí databáze, intranet i internet, elektronickou poštu či multimediální archivy. Nepodstupujte finančně i časově náročný proces integrace firemních informačních zdrojů. Platforma Tovek bude fungovat jako vaše firemní informační infrastruktura.



Bezpečnost

Platforma Tovek nabízí silné nástroje pro řízení přístupu k informacím. Ochrání vaše informace před neoprávněným přístupem. Řada našich zákazníků využívá Platformu Tovek v informačních systémech, které získaly bezpečnostní certifikáty různých úrovní.



Vyzkoušejte si Platformu Tovek

Nejlepší je si vše vyzkoušet přímo v praxi. Na vybrané ukázce, která se svojí skladbou nejvíce blíží vašim datům, si ověříte, jak efektivně a spolehlivě Platforma Tovek funguje. Abyste se mohli rozhodnout, zda vám Platforma Tovek vyhovuje, požádejte o časově omezenou licenci. Kontaktujte nás již dnes a přijďte se poradit o návrhu možného řešení. Vše záleží na vás.


nevyplnovat


© Copyright 2017 TOVEK, spol. s r.o. | ochrana osobních údajů